Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 41
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Pora wstać i powitać nowy dzień! Już 07:02:00, Środa, 28 października 2020. Imieniny: Szymona, Tadeusza. Słońce wstało dziś o 06:40. Będzie oświecało nas 9 godzin i 39 minut, w zenicie znajdzie się o 11:30 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:20. Ciemna noc zapadnie o 17:39, ale gwiazd można wypatrywać od 16:57.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Pora wstać i powitać...
  • 22
@micke: @algus @buczubuczu @bolorollo @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @Dziesion @Dioddy @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @AllGoesWrong @omi-omi @TomTailor100 @MalaGlupiaMiejscowosc01 @shitty_support @slabehaslo @mobutu2 @Pjotsze @unizony_czlonek @Hansim33 @TullamoreD @keisezrG @nie_mowie_po_kociemu @Syskiev

Dzień dobry, dziś chwilka na wolanie:)

W prylandii zapowiada się super pogoda, ja mam trochę km do zrobienia, mam nadzieję że protesty nie zatrzymają mnie, bo był by fuck up.
Tak, przejażdżkito jedna z moich ulubionych czynności. Chyba mogła bym być kierowca zawodowym (na pewno bardziej
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki
Dzień dobry!
Pół tygodnia za nami więc uśmiech na pewno sam gości na twarzach. Pysznego każdego posiłku z kawą lub herbatą.
@Sikorka2017 też mam podróż dzisiaj przed sobą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo

no dzien dobry dla was ja obudzilem przed 7 bylem smieci wystawic i sqsiadka mowi dla mnie ze wyglqdam jak zombi a ja ze jeszcze spac ide i poszedlem i nie moglem juz spac to siedzialem na telkefonie i stalem chwile temu umylem buzie zeby i herbate zrobil i chleb
Hansim33 - @micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @JurgenVanBe...
@slabehaslo: To dziwne, ale wygląda na to, że nie został przetłumaczony ani opublikowany w języku angielskim. Podczas gdy był w milionach egzemplarzy w innych krajach. Polska rozpoczęła jego najsłynniejszy serial o wszystkich oceanach, ale z jakiegoś powodu go nie dokończyła - https://lubimyczytac.pl/autor/65720/georges-blond. Widzę tutaj wyraźny spisek, ale nie znam powodu. Ponieważ jest to popularna historia morska dla szerokiej publiczności. Ale wspomniał w tych książkach o wielu faktach, więc może niektóre z
Dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo
@Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu

Jak wszystko pójdzie dobrze, to w przyszłym tygodniu będę miała robotę. W końcu. Człowiek trochę zarobi, będzie mógł kupić milion niepotrzebnych rzeczy... Potrzebnych też xD
@Sikorka2017: w ogóle polecam omijać największe skrzyżowania w Poznaniu ( ͡°( ͡° ͜ʖ