Wpis z mikrobloga

#protest

Za jedno trzeba docenic PiS, jestem pod wrazeniem jak teraz zmobilizowali bojowki internetowe. Jeszcze tydzein temu jak pojawily sie pierwsze protesty to glosy przeciw byly nieliczne, tak samo minusowanie strajkujachyc. Teraz to widze tak 60:40 nadal na korzysc antyPiSu, ale propaganda dziala coraz lepiej. Nie zdziwie sie ja kza tydzien na glownej z plomieniem bedzie post wychwalajacy przelomowe przemowienie generala Kaczynskiego. #polityka
  • 63
na opłacenie parunastu "PRowców" za minimalną krajową nie będą mieć


@Czill23: Za minimalną tak się szmacić? Myślę, że z 3 tysiące netto to musi kosztować. Chyba że może robią outsourcing i płacą w rublach
zawsze myślałem, że #60groszyzawpis to takie trochę heheszki


@takie-inne-uczucie: @miki4ever: Zazwyczaj w tych wyszstkich głosach poparcie jest jakiś motyw przewodni nawet jeśli są wariacjami danego wpisu. Najczęściej strategią jest ośmieszenie lub zdyskredytowania. Wyjątkowo mocna strategia bo przekaz może być krótki i wyjątkowo łatwy w przyswojeniu, no i nie trzeba marnować czasu na wymyślanie argumentów.
Misliśmy ciamajdan, mieliśmy "czaskowski jest kurduplem i nosi pas wyszczuplający" itd.

Jedynym ich błędem jest to
@miki4ever: miałem polubiony profil "nagroda złotego goebbelsa" na FB wrzucali wpisy niezbyt często ostatnio - nic na temat TVP - ostatnio taka aktywizacja - 3-4 wpisy dziennie - 100% na temat opozycji - zero komentarzy na temat PIS. Znów - nie mowie ze nie mają racji w niktórych wpisach - ale powinni patrzeć obiektywnie...
@miki4ever: Skończyły się już czasy kiedy mieli kilka kont od propagandy typu Thorkill i nawalali z nich pochlebstwa dla partii a wszyscy to minusowali. Odkąd dostali praktycznie nieograniczony budżet z pieniędzy wyprowadzonych jako dotacja dla TVP, widać że propaganda stała się masowa i bardzo profesjonalna. Widać ją właśnie po tym że na początku jest z nimi spokój a potem jak dostaną przekaz (albo zlecenia) to nagle zlatuje się cała chmara. Czasem,