Wpis z mikrobloga

i właśnie nastał jeden z najgorszych momentów maniaka seriali, zszedłem z kilkunastu do kliku aktualnie oglądanych seriali ale jakoś nic mnie z nich nie zachęca do oglądania i szukam kolejnego. A wybór to będzie ciężka sprawa bo ponad 400 obejrzanych od dechy do dechy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
mirko pomusz, preferowane horror, thiller, akcja, śmieszna komedia (nie sitcom)
#zalesie #seriale #netflix #upflixnetflix
  • 29
@mati1990: the Good Place, Galavant (genialny musical), jeśli gdzieś znajdziesz the River (2012) było dosyć ciekawe. Skoro dużo obejrzałeś to też możesz sprawdzić czy koreańskie Tobie podejdą np. Signal, Stranger, Kingdom i moje ostatnie odkrycie Psychopath Diary (dawno się tak nie uśmiałam)
@mati1990: Jestem w bardzo podobnej sytuacji (coś ponad 300 przez ostatnie 10-15lat) i już pomału nic dobrego nie mogę znaleźć. Kilka mniej popularnych, które uważam za bardzo dobre:
- Cardinal
- Counterpart
- Rubicon
- A Young Doctor's Notebook
- You're the Worst
- Brain Dead
- Bored to Death
- Bates Motel

W sumie ciężko wyczuć co tak naprawdę popularne a co nie, ale może jakiegoś nie widziałeś :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mati1990:
Ja komedia to może parks and recreation? W stylu the office ale w Polsce niemal nieznana.

Z dziwnych seriali to na netflix fantastyczna agencja detektywistyczna dirkea kirbiego - mogłem coś pomyśli ale nie chce mi się googlowac dokładnego tytułu
@mati1990: Patria - nie wiem jak serial powiem szczerze, ale książka była super więc na pewno będzie warto sprawdzić
Klasyczki z HBO obskoczone? Six Feet Under, Sopranos, Entourage, The Wire, The OZ...?
@darjahn: the River (2012 - zaliczone, szkoda że skasowane, obyczajówki nie dla mnie.
@Rouksa: Alienista, Ozark, Designated Survivor. Z akcji warto sprawdzić Bodyguard, Nobel i Shooter zaliczone prócz nobela, mam na liście czekam aż mnie najdzie.
@Or3z: zaliczone
@weshu: - Counterpart,
- Brain Dead
- Bored to Death
- Bates Motel"
zaliczone