Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mirki i mirabelki czas zrobić porządek na parapecie, który wygląda tak jak na fotce w komentarzach. Doradźcie proszę po kolei.
1. Kapturnica bez zarzutów wygląda pięknie i rośnie ekstra.
2. Muchołówka amerykańska mam w tej doniczce dwie czy rozsadzać? Chciałbym żeby wyglądało max estetycznie jedna czy dwie jak podrosną będzie ładniej?
3. Tłustosz posadzony w wysokiej doniczce bez sensu? Ma krótki system korzeniowy powinien być w niskiej ale przy jego średnicy musi być wysoka bo niskiej szerokiej nie widziałem. W jakich macie swoje tłustosze?
4. Rosiczka ehhh rozsadzić? Teraz jest nasrane jedna na drugiej ale jak rozsadzę znowu za jakiś czas tak będzie?
Jak eksponujecie swoje #roslinyowadozerne #rosiczka #rosliny #mucholowka #tlustosz #kapturnica
Foty w komentarzach.
  • 34
2. Muchołówka amerykańska mam w tej doniczce dwie czy rozsadzać? Chciałbym żeby wyglądało max estetycznie jedna czy dwie jak podrosną będzie ładniej?


@yneb: Daj im sie rozrosnąć, przesadz jak będziesz chciał mieć dwie osobne.

4. Rosiczka ehhh rozsadzić? Teraz jest nasrane jedna na drugiej ale jak rozsadzę znowu za jakiś czas tak będzie?


@yneb: Znowu za jakiś czas tak będzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Później rozsądzenie może być niemożliwe ale chyba jedna drugiej nie będzie wadzić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magnes125: @Vic124: a ja czytałem że można nie zimować tylko trzeba liczyć się z tym że na wiosnę roślina będzie rosła słabiej i będzie mniej wybarwiona