Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi #bekazpisu #protest

Wykopki zawsze: beka z Polaków robaków, dają sie dymać, mentalnośc niewolnika, homosovieticusy, każdy inny naród by już od dawna był na ulicy
naród: wychodzi na ulicę
wykopki: haha głupie julki i oskarki, normictwo sie burzy, tydzien i nikt tych protestow nie bedzie pamietal

Pies wam morde lizał, konformistyczne, przerażone życiem pojemniki na jad.
  • 31
@2-aminopirydyna: A może raczej z organizacją, która nie chce, żebyś żył w państwie niedemokratycznym?

Na ulice wyszły setki tysięcy ludzi i setki tysiecy poglądów. Najprawdopodobniej nie zgodziłbym się z 50 - 60% osobami, które wczoraj i przedwczoraj szły razem ze mną, gdyby przyszło mi rozmawiać z nimi o światopoglądzie. Ale to nie ma znaczenia, bo łączy wszystkich wspólny gniew i wspólny cel.

I pieknie się różnimy, nie ma w tym nic
@2-aminopirydyna: Ludzie są wściekli i wielu z nich niestety reaguje agresją na krytyczne uwagi odnośnie protestu. Ja staram sie tak do tego nie podchodzić.

Ludzie sa wkurzeni równiez dlatego, że walka toczy się o całe społeczeństwo, a niektórzy nadal uważają, że jest ok. Po takim festiwalu niekompetencji, arogancji i zamordyzmu przez te ostatnie 5 lat znajdują się ludzie, którym to odpowiada. I to niestety boli i powoduje emocje, często toksyczne.
mogłaby być legalna, ale płatna jeśli jest na życzenie


@2-aminopirydyna: no brawo xD A jak myślisz czego protestujący oczekują? Że w szpitalu umawiasz się z lekarzem na aborcję "bo chcesz" i gotowe?

Przez takich ludzi, którzy wolą "stabilne, ale #!$%@? PiS" i którym nie chce się ruszyć dupy z domu, bo nie zgadza się w 100% tylko w 75%, w tym kraju zawsze będzie gorzej
@2-aminopirydyna: to siedź dalej w domu i marudź jak to chleb kosztuje 10 zł i jak to w Polsce nie ma wolności. Taki obraz wasz, kanapowi eksperci, zamiast się jednoczyć przeciwko rządowi będziesz się tylko cieszył jak cię robią i robią, bo ci merytorycznej dyskusji brakuje. Z karakanem chcesz dyskutować? Takich bandytow nie obala się rozmową.
naród: wychodzi na ulicę


@zielonzielon: Polska to nie Białoruś aby obalać rząd na ulicy. Mamy demokrację i rząd wybieramy przy urnach. Ubolewam tylko, że ludzie to debile. Jestem przeciw PIS ale macie Polaczki co wybraliście.