Wpis z mikrobloga

Taka ciekawostka z mojej #pracbaza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam kolegę z którym się jakiś czas użerałem - docinki w moją stronę, głupie teksty, próba zdominowania mnie czy UWAGA - macanki po moim brzuchu ¯\(ツ)_/¯ Postanowiłem coś z tym zrobić jak #neuropa

- Mówię żeby się odwalił tylko grzeczniej by go nie urazić bo po co robić sobie wrogów w #praca, czy mam powiedzieć jego #rozowepaski o tych macankach to nie mów, na jakiś czas spokój i znowu to samo przez 3 tygodnie.

Miałem już dość i zachowałem się jak typowy #4konserwy


...kolega jakich mało się zrobił, serio, teraz aż się chce z nim pracować ¯\
(ツ)_/¯

więc ludzie idźcie też na #protest bo czasami przemoc i strach drugiej strony jest lepsza aniżeli kredeczki przeciw śniadym nachodźcom do Europy i rządom #pis #bekazpisu

Nie toleruję agresji ale czasem trzeba schować liberalizm w buty i zawalczyć o swoje, czego lewica nie umie bo woli się obrażać ale jak to za mało czarnych w #film #seriale? Bede płakusioł bo to nie fabuła się liczy ani umiejętności białych aktorów które są większe aniżeli murzynów tylko tolerancja i równość bo oskara nie dostaniesz łajzo!

#bekazlewactwa #takaprawda #truestory #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 17
@KP26: ... i wtedy wyjął swoją odznakę ONR i krzyż i okazało się, że jest w ogóle księdzem pedofilem i zaczał cię gonić razem z Korwinem, Bosakiem i Hessem w różowych majtkach.

A potem obudziłeś się.
@MadkaP0lka: nie wiem, nie wnikam. Jego #rozowepaski to moja koleżanka z klasy i pracujemy razem, nie wnikam jakie ma preferencje bo to nie moja sprawa ale ja jestem 100% hetero mimo że stanowczo nie chcę się teraz bawić w związki bo nie mam czasu na to ¯\_(ツ)_/¯
@panropuch: ale czy ja Ci każę w to wierzyć? W ogóle po co tracisz czas na mnie człowieku? Zajmij się czymś a nie odpisujesz na jaikegoś wpisy anona ¯\_(ツ)_/¯
@MadkaP0lka: po prostu parskłem na głos jak to napisałaś i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie to powinnaś być dumna z tego że ci się udało taką marudę rozbawić ( ͡ ͜ʖ ͡)