Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw narzekają, że kobiety mają wymagania z kosmosu, ale to jest serio tak, że kobiety odjechały facetom i wyprzedzają ich o kilka mil

siedzę ostatnio na #tinder i jak gadam z laskami to prawie każda:
- studiowała porządny kierunek jak medycyna/prawo/finanse
- ma porządną pracę, własne mieszkanie (na kredyt) i jakiś samochód
- jest szczupła i zadbana, ćwiczy kilka razy w tygodniu, choćby jedynie taniec
- podróżuje po świecie, poznaje inne kultury, ma otwarty umysł
- jest porządną i wierną kobietą, może związek jej nie wyszedł, ale szuka faceta na stałe aby założyć szczęśliwą rodzinę
- ma dużo koleżanek i zawsze była szanowana wśród rówieśników

itp. itd. pewnie będą głosy, że bajt, że beciak ze mnie, ale prawdy nie zakrzyczycie swoimi kompleksami

w tym czasie taki przegryw:
- był dręczony przez rówieśników, bał się oddać
- nie ma już żadnych znajomych, spędza czas samemu
- gra jedynie w gierki lub ogląda seriale, nic ambicji do rozwoju
- nie ma mieszkania, nie ma samochodu, robi w januszexie
- nie ma charakteru, nie umie nawet porozmawiać normalnie z kobietą
- może niektórzy coś tam próbują ćwiczyć to nie będę się tego czepiał

No i jak tacy faceci mają mieć szanse przy przebojowych i zaradnych kobietach? Przecież to jasne, że kobieta będzie wolała być sama niż niańczyć kogoś takiego. Kobiety nie mają zawyżonych wymagań, kobiety mają wymagania adekwatne do tego co same osiągnęły. Taka prawda tylko nie umiecie jej przyjąć na klatę.

#rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f9813b7c53de577b9aaf131
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 20
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Z tego co widzę największą wadą takich przegrywow jest to że nie potrafią w ogóle rozmawiać z kimkolwiek i uważają że im się seks na tacy należy, co odrzuca kobiety.

Choć nie przeczę też że są kobiety, które odrzucają niskich bo są niscy, a poziomem dorównują tym kobietom.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: od razu przypomniał mi się wywiad petersona w norweskiej telewizji gdzie tłumaczył jaka jest różnica między kobietą a mężczyzną, w skrócie kobieta interesuje się ludźmi natomiast mężczyzna rzeczami (oczywiśnie jest to uogólnienie) i tyle nie ma co wynajdować koła na nowo.
  • Odpowiedz
w tym czasie taki przegryw:


@AnonimoweMirkoWyznania: Po prostu jest brzydki. Oni są brzydcy na tyle że nrak charakteru, auta, kasy, mieszkania jest nieistotny. Ale pewnie troche prawdy jest w tym co napisałeś.

siedzę ostatnio na #tinder i jak gadam z laskami to prawie każda:

- ma porządną pracę, własne mieszkanie (na kredyt) i jakiś samochód


@AnonimoweMirkoWyznania: xD z zaznaczeniem prawie :) Jak celujesz w laski 26-36 to spoko, ale jak
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Na tinderze siedzi zaledwie niewielki procent singielek, więc budowanie obrazu współczesnej Polki na podstawie tej apki jest bezsensowne. Poza tym opisałeś dwie skrajności, a są też faceci, którzy mają i wygląd, i gadane, i kasę, a jednak nie mogą sobie nikogo znaleźć.
o.....m - @AnonimoweMirkoWyznania Na tinderze siedzi zaledwie niewielki procent singi...
  • Odpowiedz
Emmmm... wydaje mi się że typowe p0lki to dziewczyny do 25 roku życia, bo wtedy zaczynają ogarniać że data ważności im się zaczyna kończyć.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Mam wrażenie, że wyciągnąłeś wnioski zbyt pochopnie, bo z moich doświadczeń wynika coś zupełnie innego:
- kobiety bardzo dobrze potrafią się sprzedać/wykreować

Wielokrotnie doznawałem dysonansu pomiędzy tym co kobiety na swój temat mówią, a tym jak faktycznie wygląda ich rzeczywistość.
Na profilach wyglądają atrakcyjnie, mają dobrze płatne prace, w których się spełniają, pełne emocji i ciekawych aktywności życie, zajebistych znajomych, podróżują, czytają, gotują, tańczą, śpiewają i szydełkują.

W rzeczywistości:
-
  • Odpowiedz
MirekJakoTaki: Siema, może odpisze jako taki trochę inny przegryw, ale jednak przegryw;)))

1.Byłem dręczony w szkole i się stawiałem, najczęściej kończyło się to potem szarpankami 3-4 na mnie jednego;)
2.Mam dużo znajomych(większość to różowe), ale wole spędzać czas sam.
3.Gram w gierki, oglądam seriale i rozwijam się (od sfery duchowej po rozwój zawodowy(chcę się przekwalifikować))
4.Mam mieszkanie, mam samochód(ma mniej niż 6lat) i zarabiam w okolicach 7k(duże korpo)
5. Rozmawiam z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: I wiesz to wszystko bo ci tak napisały xD Piszesz o aplikacji gdzie człowiek musi się sprzedać, czyli przedstawić siebie w jak najlepszym świetle, co często sprawia, że dużo przeinacza fakty na swoją korzyść i po prostu wiele z tego co pisze jest dalekie od prawdy. Porównujesz ją do tagu, gdzie ludzie robią na odwrót, czyli często przeinaczają fakty celowo na swoją niekorzyść, co może ich stawiać w "odrobinie" gorszej
  • Odpowiedz
@orgazm: p0lki wyjeżdżają do dużych miast, są singielkami i jednocześnie idealnym łupem dla zagraniczniaków, pracują w jakichś gównokorporacjach, potem wiążą się z betabankomatem i nie mogą się nadziwić, że w mniejszych miejscowościach z których #!$%@?ły w podskokach są mężczyźni, którzy nie mogą znaleźć partnerki, więc pewnie coś jest z nimi nie tak.
  • Odpowiedz
@LookAtMyHorse: Świetnie to ująłeś.
@AnonimoweMirkoWyznania: Zacznijmy rozmowę w ogóle od tego, że pod pojęciami WŁASNE mieszkanie i WŁASNY samochód kryje się pojęcie zawód: córka.

W swojej "karierze" miałem okazję już pogadać z wieloma takimi i za każdym razem biorę je pod ch^j i gratuluję życiowego ogaru w takim wieku, bo to się super rzadko zdarza, chwalę je, doceniam, dopytuję co robią. I w miażdżącej większości przypadków okazuje się, że mieszkanie
  • Odpowiedz
@MatiKosa: Taaaaak, Bachata, zapomniałem o nieśmiertelnej Bachacie.

Ale żeby być sprawiedliwym, zdarzają się też spoko laski czasami. Raz mi np jedna zaimponiła: jak zacząłem ją dopytywać o samochód, to rzuciła:
- Wiesz, bo Ja jestem bananowym dzieckiem - doceniam taki dystans.

Osobiście nudzą mnie randki, na których dochodzi do festiwalu spod znaku automarketingu - jestem wyjątkowo wyczulony na wszelkie tego typu sztuczki - i tym bardziej cenię szczerość i nie pompowanie
  • Odpowiedz