Wpis z mikrobloga

zakładając konto u bukmachera moge zeedytowac zdjęcie dowodu aby nie było widac ostatnich cyfr (numeru dowodu itp)
#bukmacherka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mershi: Zdjecia edytowane,z uciętymi krawędziami lub zamazane są odrzucane z automatu. Możesz być spokojny,po weryfikacji te zdjęcia są usuwane
  • Odpowiedz
@mkz_: Nie jestem trolem, tylko żyjącą pogardą dla takich imbecyli. Pracownice banków wyłudzają kredyty na dowody klientów, ale skoro wykopek-zielonka zapewnia, że są od razu usuwane przez bukmachera, pomimo przepisu o konieczności trzymania tych danych przez 5 lat w ramach zapobiegania terroryzmowi, to tak musi być i na pewno usuwają jak pan wykopek przykazał. Masz maksymalnie 18 lat i g---o wiesz jak działa świat, a twój jedyny argument to p---------e
  • Odpowiedz
@WykopekNaPolEtatu:co za idiota hahahahahhah ,tak masz racje bo buki nie mają na czym zarabiać tylko na kredytach dzięki skanom dowodu co za albatros j--------e.Masz chociaż jeden dowód na pokrycie swojego p---------a? I jeszcze jedno,nie jestem żadnym wykopkiem ,bo ja w przeciwieństwie do ciebie nie trace tu życia nabijając xx postów o sprawach o których nie mam pojęcia, jestem tu raz na jakiś czas między innymi dlatego bo unikam kontaktu z
  • Odpowiedz
@WykopekNaPolEtatu: I przy okazji poczytaj coś więcej niż dział polityka prywatności w stsie czy innych Polskich bukach bo ja w przeciwieństwie do ciebie mam praktyczną wiedze z nie istniejącego już bukmachera tobet i zapewniam cie że ostatnią rzeczą jaka ich interesuje to twoje skany dowodu (które służa jedynie do weryfikacji )i branie kredytu na jakiegoś kabanosa spod Grudziądza. Ucinam gadke bo to strata czasu
  • Odpowiedz