Wpis z mikrobloga

To jest hit. Matki niepełnosprawnych dzieci krzyczą w niebogłosy, że są z tym problemem same, nie mają żadnej pomocy, a ta wyjdzie #!$%@? na mównicę i mówi jak to w tym naszym kraju to jest eldorado, że gdzie tylko się nie obrócisz to pomoc od Państwa. Rzygać mi się chce jak tego słucham. Gardzę nimi serio.
#sejm
  • 11
@viejra: ??? Akurat wsrod znajomych mam dwojke dzieciakow z roznymi ciezkimi chorobami i to ile razy oni w tygodniu lataja po rehabilitacjach na koszt nasz wszystkich to #!$%@? nie zlicze. Wiec z czym sa same? Mamy w pelni zajmowac sie co by nie mowic ICH dziecmi? No zesz #!$%@?. Specjalne szkoly, zeby starzy mogli isc do roboty, rehabilitacje, terapie, operacje, wszystko za darmoche i na fundusz. Jeszcze #!$%@? malo? Co wiecej
@viejra: kiedy moja mama dostala udaru, ojciec zjechał ze szwecji do Pl żeby ją ogarnąć po szpitalu. Wystąpił do mopsu o jednorazowy zasilek dla niej bo wszystko bylo potrzebne - kremy, leki, odżywki, pieluchy itd. Przyszla pani z mopsu, wypytala o ich wszystkie dzieci (jakie maja majatki, czym sie zajmuja bo w sumie one mogą matce to kupic itd), kolejno obeszla mieszkanie stwierdziła, ze jest na dosyc dobrym poziomie, a oprocz
@Shinlim polecam poczekac az przekrocza 18 rok zycia , to panstwo ma #!$%@? takich ludzi , i co ty czlowieku bredzisz , rehabilitacje na koszt panstwa, turnusy na koszt panstwa :D hahahahaahahahhaahahaha akurat mam brata z porazeniem mozgowym i #!$%@? od Panstwa dostaje , przy koszcie krzesla rehabilitacyjnego 15kola , wozek kolejne 10 kola , rehabilitacja we wlasnym zakresie , a nie przepraszam 900 pln dostaje :D baranek w sciane moze Ci
@Shinlim ale czemu zmieniasz temat odnioslem sie do towich argumentow ktore sa z dupy i niepelnosprawni uja maja od Panstwa , moja rodzina tez placi podatki i to nie male dla tych swin przy koricie i reszty tego gowna , wiec uwierz uja z twojej zlotowki trafilo do mojego brata