Wpis z mikrobloga

@debustrol: to ten Pan, co powiedział, że musi robić politykę na emocjach i skrajnościach, a jego rozemocjonowani wyborcy od "gospodarka jest najważniejsza" okrzyknęli go geniuszem polityki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jeden z największych zawodów jeżeli chodzi o współczesną politykę


@Viarus_: ciężko być zaskoczonym, przecież skoro ktoś się zadaje z Bosakami i innymi szurami to nie dlatego, że jest ich przeciwnikiem. Tak samo Dziambor, taki miły pan i rozsądny, aż w końcu nie udało mu się powstrzymac od #!$%@? raz i wystarczyło żeby pokazać jakim jest frajerem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@debustrol: @Viarus_: dla mnie jest zabawne, że największy komentator sfery politycznej w tym kraju, mistrz erudycji i logiki, nie zająknie się nawet w jednym poście o protestach kobiet w niemal każdym dużym mieście i wielu mniejszych miastach.
Nic. Zero posta. Ale widocznie w badaniach panelowych wyszło żeby się nie wypowiadać ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
jak mówiłem ze się marnuje w konfederacji to minusy... wyprali mu mózg całkiem


@Pawel993: Ale dlaczego uważasz, że się marnuje i że ktoś mu wyprał mózg. Dlaczego nie bierzesz pod uwagę, że on tam po prostu idealnie pasuje i nikt mu niczego prać nie musiał?
  • Odpowiedz
@debustrol jeden z największych zawodów jeżeli chodzi o współczesną politykę


@Viarus_: oj tak Mirku, oj tak. Jednym z powodów dla których byłem w stanie przełknąć koloryt Konfederacji były te wydawać by się mogło rozsądne jednostki. Doktor memcen często mówił z sensem i rozumiałem, że Konfederacja musi być koalicją różnych środowisk żeby się dostać do Sejmu i mieć platformę do głoszenia swoich poglądów - każdy takie jakie uważa.
No i
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: jedyny populizm ekonomiczny to promuje lewica. Wincy socjalu, bez mowienia o tym jakie koszty poniosa przez to pracujacy ludzie. No, ale gdyby ktos z lewicy pracowal, to moze by go to obchodziło.
  • Odpowiedz
@Lorne: lewica mówi o podnoszeniu podatków.
Konferedebile mówią o obniżaniu wydatków, ale nie zauważają ze musieliby podważyć podstawowe zadania państwa żeby starczyło na ich obniżki podatków. Ja sobie nie wyobrażam państwa, w którym osoby rodzące ciężko chore dzieci (które zmusiła konfederacja do rodzenia m. In.) nie będą miały wsparcia od państwa. A i tak by po zabraniu całego socjalu i wyrzuceniu wszystkich urzędników, nie starczyłoby na pomysły konfereszurow.
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: ale konfa mowila, ze np urzedy praca chca usunac i inne zupelnie niepotrzebne urzedy. Pytanie, na jaka obnizke podatkow by to pozwolilo. Poza tym wedlug konfy do podstawowych zadan panstwa nie nalezy m.in. zapewnianie ludziom srodkow do zycia (socjale).
  • Odpowiedz