Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@tajnerXamv: no to odwróć sytuację, jak julki blokowały przejścia i kierowcy kilku z protestujących potrącili to też należy uznać, że to ok? Obie sytuacje są chuowe bo już się zmienia protest przeciw PiS i TK w protesty polsko polskie, czyli politykom się nie oberwało ale Polacy będą się #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@bn1776 ale to #!$%@?ły kobiety bo jak wiadomo do niczego się one nie nadają. Te ugrupowania feministyczne/kobiece miały jak na widelcu okazję by cały swój marsz przemianować z marszu kobiet na marsz antyPiS, wtedy wszyscy Polacy walczyli by ze wspólnym wrogiem, ale nawet to #!$%@?ły. Tfu!
  • Odpowiedz
@MisiuMisiu: już tam się nie popłacz wojowniku. Jeśli ona by weszła w przeciwne środowisko i ktoś zrobiłby jej coś podobnego to raczej bym powiedział, że było to do przewidzenia. Nie chcesz dostać w łeb? Nie wchodź gdzie nie Twoje miejsce. Nie ważne co masz między nogami.

@Twoj_Stary_Penetrowal_szpary: Podobno gdzieniegdzie bronili kościołów, ale nie śledziłem tego aż tak bardzo. Na Twitterze przewinął mi się ten fragment to go wrzuciłem :)
  • Odpowiedz