Wpis z mikrobloga

Ej mireczki i mirabelki powiedzcie mi jedną rzecz. O ile popieram #protest i staram się zrozumieć ból kobiet w ograniczeniu wolności przez p--------y * to nie potrafię zrozumieć jednej rzeczy - po h-j się w---------ą do kościołów i profanują miejsce święte? Żeby nie było, nie jestem katolem ale jestem wierzący i o ile rozumiem atak na klechów którzy razem z * w koalicji jebią nas na kase i próbują forsować swój chory światopogląd to nie rozumiem wchodzenia z trepami do świątyni i przerywania mszy. #strajkkobiet popieram was w walce z reżimem pisowskim, ale proszę was, zostawcie te kościoły, idźcie na plebanie albo do torunia.

Dodaje dla zasięgu dwa tagi bo w sumie powiązane.

#warszawa #koronawirus
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czyli jak wszyscy ksieza w calej Polsce jednego dnia dla wiernych czytaja na kazaniu list ponizajacy lgbt to


@Imod: Na pewno nie wszyscy, choćby z tego powodu, że nie wszędzie jest kazanie.
  • Odpowiedz
@siemawpadajdomejkuchni jesteś wierzący w co? Kościół nie jest miejscem świętym. Według Biblii świątynią są osoby żyjące które przyjęły Jezusa Chrystusa i to oni są świętymi a nie umarli jak głosi KK. A nie co klękają przed człowiekiem,,,.. i obrazami, figurami. Kościół katolicki to religia jak każda inna i wierzyć należy w kościół i w ludzi wg oczywiście KKK.
Chrześcijanstwo to wiara a nie religia.

Poczytaj sobie KKK i Biblię nawet sam
  • Odpowiedz