Wpis z mikrobloga

#protest
#krakow

Zablokowanie głównych ulic w Krk -> #!$%@? losowych osób -> zmniejszenie ogólnego poparcia -> pacyfikacja przez policje soon

Klasyka strajkowania w PL
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@flumpy_bread
Może trochę odlecialem, ale jeśli to dla ciebie takie śmieszne to przytocz mi proszę kiedy w ostatnich 30 latach historii Polski miały miejsce protesty na taką skalę i z takim poparciem społecznym.
  • Odpowiedz
@albert107: ale czy ja neguje skale? neguje wymuszanie na ludziach podporzadkowanie sie pod wasza wole polityczna bo jak nie to cierpcie bo nasza walka jest wazniejsza niz wasze zycia, typowy kolektywizm lamiacy prawa jednostek
  • Odpowiedz
@flumpy_bread: mamy pokazać PIS, że nie może sobie pozwolić na wszystko, że są granice, których nie wolno przekraczać. Pokazać przez ogólnopolski protest, bo inne metody PiS zlewa. Zaangażować się w ruchy społeczne, które popieramy (np. Polskę 2050), które będą alternatywą dla obecnej klasy politycznej, która tak nam niedopowiada. Nie możemy być obojętni. Resztę zrobi pandemia i kryzys gospodarczy
  • Odpowiedz
@flumpy_bread: bo nie ma lidera czy organizatora. To głównie społeczny #!$%@?. No i piłeczka jest po stronie rządu. Im dłużej będzie trwał protest, tym większa presja będzie na nich i nie będą mogli grać na przeczekanie
  • Odpowiedz
@rskk: typie, kamizelki strajkowały na każdym #!$%@? rondzie w tamtym kraju, a jest ich o wiele więcej niż w Polsce. Jedni zatrzymywali auto na godzinę, innym wystarczył klakson podczas przejazdu. Wiem, bo sam tego doświadczyłem.
  • Odpowiedz
@albert107: dlaczego ofiara ma się bronić moim kosztem? Chce spokojnie wrócić do domu po pracy a nie przez godzinę siedzieć w aucie w korku, głodny i zmęczony. No do #!$%@?, nie popieram władzy, mam zamiar iść na protesty, ale jak macie mi życie uprzykrzać to będę popierał już tylko biernie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rskk: wcale informacja o blokadzie nie krąży od kilku dni. W takiej warszawi wiekszasc tras byla ulokowana w okolicy metra ktore nie bylo blokowane.
  • Odpowiedz