Wpis z mikrobloga

#protest
#krakow

Zablokowanie głównych ulic w Krk -> #!$%@? losowych osób -> zmniejszenie ogólnego poparcia -> pacyfikacja przez policje soon

Klasyka strajkowania w PL
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@flumpy_bread
Dlatego właśnie casualowi Kowalscy są największym problemem - niby popierają ale bardziej przeszkadza im protest, niż władza.

Chciałbym zapytać tylko czy popierasz działania władzy i wyrok TK?
  • Odpowiedz
aha czyli faktycznie nie jestes z nami to jestes przeciwko nam i nasza racja uprawnia nas do narzucania naszej woli innym ludziom, bo my mamy racje i dostosuj sie do nas
jak na zwolennikow wyboru i wolnosci jestescie malo wolnosciowi narzucajac ludziom konkretny wzorzec postepowania mowiac "dopasuj sie bo to wazna sprawa"
  • Odpowiedz
Dlatego właśnie casualowi Kowalscy są największym problemem - niby popierają ale bardziej przeszkadza im protest, niż władza.


@albert107: osobiscie jestem zwolennikiem innej formy manifestacji niz utrudnianie zycia ludziom nieodpowiedzialnym za te decyzje zamiast wladzy, ktora do tego doprowadzila
  • Odpowiedz
@albert107: bo nie mam ochoty na uczestnictwo w dzialaniach organizowanych przez organizacje feministyczne, isc w jedym rzedzie ze srodowiskami lgbt, wsrod protestujacych rzucajacymi haslami "#!$%@?/#!$%@?", otoczony transparentami o #!$%@? i ruchaniu, protestach paralizujacych miasta w zaden sposob nie uderzajacych we wladze siedzaca w swoich willach chronionych przez funkcjonariuszy
  • Odpowiedz
Casualowy Hans w latach 30' też niby nie popierał bicia żydow ale jakoś tak wyszło że przymknął oko.


@albert107: bedziesz mi teraz wmawial odpowiedzialnosc za to co sie stalo tylko dlatego, ze forma protestu mi nie odpowiada?
  • Odpowiedz
bo nie mam ochoty na uczestnictwo w dzialaniach organizowanych przez organizacje feministyczne, isc w jedym rzedzie ze srodowiskami lgbt, wsrod protestujacych rzucajacymi haslami "#!$%@?/#!$%@?", otoczony transparentami o #!$%@? i ruchaniu, protestach paralizujacych miasta w zaden sposob nie uderzajacych we wladze siedzaca w swoich willach chronionych przez funkcjonariuszy

@flumpy_bread: Po tym co teraz napisałeś w końcu wiem co musisz zrobić - utwórz swój protest i idź pod te wille, domy poselskie
  • Odpowiedz
@albert107: ale dlaczego ja mam cokolwiek robic? odnosze sie do formy protestu ktora jest uciazliwa dla ludzi ktorzy nie ponosza zadnej winy i jak kazdy strajk buduje tylko negatywne emocje, nie zycze ci zebys kiedys nie mogl wrocic do domu bo na lotnisku pracownicy strajkuja przez co bedziesz 24h non stop w podrozy.
wbrew temu co sie wam wydaje tutaj na wykopie i w waszych kregach towarzyskich wcale nie jest
  • Odpowiedz
@flumpy_bread: przecież to nie jest jednolity protest, nie ma jednego organizatora. A było mnóstwo ludzi co protestowali przed Nowogrodzką, na Żoliborzu, przed biurami poselskimi w całym kraju. Możesz iść wesprzeć tych ludzi co tam protestują
  • Odpowiedz
@2mack: no ale nie mam zamiaru z powodow wskazanych powyzej i tego, ze organizatorem jest Strajk Kobiet i np Grupa Stonewall postulujaca pelna dowolnosc aborcji, co oglosili dzisiaj jako postulaty protestujacych grup
  • Odpowiedz
ludzi ma swoje prywatne zycia i inaczej prioretyzuja pewne kwestie, chca wrocic do domow po pracy, odebrac dzieci z przedszkoli itd itd., a tego typu dzialanie na zirytowane osoby podziala wylacznie negatywnie,


@flumpy_bread
ludzie przez kilka dni będą spóźnieni z pracy do domu i to jest problem, ja #!$%@? ręce opadają. Ta wygoda i rutyna dnia codziennego już całkiem uderzyła "centrystom" do głowy.
Jeśli w takim momencie obawiasz się że nie
  • Odpowiedz
ludzie przez kilka dni będą spóźnieni z pracy do domu i to jest problem, ja #!$%@? ręce opadają. Ta wygoda i rutyna dnia codziennego już całkiem uderzyła "centrystom" do głowy.


@albert107: jezu a tobie ciezko pojac, ze niektorzy maja inne problemy?
  • Odpowiedz
Jeśli w takim momencie obawiasz się że nie zdążysz odebrać dziecka z przedszkola na czas to po prostu go tam nie wysyłasz danego dnia i bierzesz urlop aby podziwiać to co się dzieje, a dzieją się właśnie rzeczy które w wolnej Polsce nie miały miejsca.


@albert107: xD ale odlot
  • Odpowiedz