Wpis z mikrobloga

@TurboDynamo: mówisz, że mam toksyczny charakter, a sam wyzywasz mnie od "#!$%@? nierobów" xDDDD swoją hipokryzją i oburzeniem na fakty idealnie pokazujesz swój poziom intelektualny, typowe dla lewicowego frustrata życiowego co nie radzi sobie z rzeczywistością. poza tym nie "nierobie", bo z dużą dozą pewności zarabiam więcej w miesiąc niż ty przez pół roku(oczywiście zakładając, że w ogóle coś zarabiasz, a nie żyjesz na utrzymaniu rodziców, czemu bym się nie dziwił
  • Odpowiedz
mówisz, że mam toksyczny charakter, a sam wyzywasz mnie od "#!$%@? nierobów" xDDDD swoją hipokryzją


@Mystoo: ale to ty jestes hipokryta co pokazalem w moim poprzednim komentarzu i to ty sie oburzyles tak ze teraz wylewasz zale xD piekna projekcja
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Projekcja_(psychologia)

bo z dużą dozą pewności zarabiam więcej w miesiąc niż ty przez pół roku(oczywiście zakładając, że w ogóle coś zarabiasz, a nie żyjesz na utrzymaniu rodziców, czemu bym się nie
  • Odpowiedz
@zasadzka01: dłuższe życie, mniejszy wiek emerytalny, znacznie łatwiejsza praca, wszelkie parytety płciowe, kukoldzi i białorycerze którzy są w stanie wylizać kobietom brudnego rowa po sraniu w zamian za perspektywę cipy,
znacznie łatwiejsze przyznanie opieki nad dzieckiem względem ojca, cała kultura oparta o ulgi dla kobiet typu- (kobiet się nie bije, jak kobieta płacze to zawsze twoja wina itp.) i masę, masę innych.
  • Odpowiedz
@Mystoo i uwazasz, ze przez takie banaly mozna mowic, ze kobietom zyje sie lepiej? w niektórych aspektach faceci maja lepiej, w niektórych kobiety. skłaniam się ku temu, ze nie sposób stwierdzic, ze lepiej maja kobiety lub mezczyzni. jedni i drudzy moga miec rownie w zyciu #!$%@?.
  • Odpowiedz
@zasadzka01: przez takie banały? xDDDDD co #!$%@?? jeżeli to są dla ciebie banały to nie mamy o czym gadać. jeżeli banałem dla ciebie jest to, że kobieta ma kilkukrotnie dłuższą emeryturę, pomimo krótszej i mniej wydajnej pracy, to ja na prawdę nie wiem co mam powiedzieć...
poza tym w poprzednim kom zapomniałem wspomnieć o tym, że kobiety dostają ZNACZNIE mniejsze wyroki za te same przestępstwa, oszacowano, że np. w stanach są
  • Odpowiedz