Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem zaskoczony jak na #podkarpacie liczba pozytywnych testów to było 67%, ale dziś to już po prostu jebłem.
A więc UWAGA UWAGA! Dziś na Podkarpaciu 92.6% testów miało wynik pozytywny.
92.6% #!$%@? procent XDDDDDD
729 pozytywnych na 787 testów.
Dane: https://www.gov.pl/web/wsse-rzeszow/komunikat-dotyczacy-sytuacji-epidemiologicznej-sars-cov-2-na-terenie-wojewodztwa-podkarpackiego
#koronawirus
PrawieJakBordo - Wczoraj byłem zaskoczony jak na #podkarpacie liczba pozytywnych test...

źródło: comment_1603705303aRxyjr1dX4wLhLyyDCiXYf.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@PrawieJakBordo: może część zakażonych, jest diagnozowanych w laboratoriach poza województwem, a dopisywani są w województwie, jako miejsce zamieszkania (głównie powiaty graniczne) - bo te liczby brzmią wręcz niewiarygodnie

@babisuk: Albo badają tylko tych co faktycznie mają objawy a resztę olewają
  • Odpowiedz
@PrawieJakBordo: No okej, tylko co z tego? Znajoma miała korone, straciła smak, węch. Babka z sanepidu powiedziała żeby została w domu, nie panikowała, dbała o siebie. Wszystko przeszło, dziękuję. Jak zima przychodzi i grypa się rozprzestrzenia to wszyscy w dupie mają.
  • Odpowiedz
@PrawieJakBordo: Wszyscy się skupiają na liczbach, procentach, 3 tysiące, 5 tysiecy, 9 tysięcy, 13 tysięcy!!!!!!!!!!!!!! Wszystko spoko, tylko trzeba by się pochylić nad kwestią szkodliwości tego wirusa. Ale pożywka dla gawiedzi serwowana każdego dnia przez media i niedoinformowanych szczekaczy musi być...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Widzę że rządzący nami tumany nie są w stanie zauważyć korelacji między ilością testów a rozprzestrzenianiem się wirusa.
Przecież to oczywiste, że jeśli testy robią tylko nielicznym, tym z najważniejszymi objawami, to cała reszta niezdiagnozowana chodzi i dalej roznosi. Im mniej testują, tym bardziej się roznosi. Przecież to jest oczywiste.
  • Odpowiedz