Wpis z mikrobloga

zobaczcie jak tu teraz wygląda, w pudełku czerwonym mam piłkarskie od Asi koszulka slipki nie slipki, tam perfumy tu piec, rozpaliłem w piecu czyste ręce całe wszystko, pewne rzeczy Asiu jesteś zaskoczona tak wyszło tego filmu nie będzie bo nie chcesz żeby pewne rzeczy, ze mną można się dogadać, my będziemy żyć to będzie nasze a nie czyjeś, każdy mężczyzna każda kobieta ma swoje tajemnice, tajemnice się dotrzymuje nie trzeba ogłaszać, sama powiedziałaś pierścionek zaręczynowy nagram uklęknę włożę ci na paluszek będzie cię widać zastanów się, jak to zrobić żeby było dobrze, pragnienie masz faceta mieć przy sobie którego wybrałaś, musimy osobiście porozmawiać jak to ma być żeby tobie nie zaszkodzić, pewne rzeczy trzeba uważać, o list przyszedł ale nie wiadomo czy prawdziwy list, jutro sprawa o motoring powiem wysoki sądzie Krzysztof jest w szpitalu to mnie przesłuchają, ja chcę żeby mi zwrócili koszta motoringu, Asiu wysyłam ci w policzek buziaka słodkiego, nie martw się w nocy mi się fajnie śniłaś aż mi żądło się podniosło, coś będzie jak takie sny są, miłego dnia
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
Pobierz I.....u - zobaczcie jak tu teraz wygląda, w pudełku czerwonym mam piłkarskie od Asi k...
źródło: comment_1603699736wtidzkrWvASwHCkmItshXD.jpg
  • 10