Wpis z mikrobloga

@JEST-SUPER: weź mi wytłumacz, bo może czegoś nie czaję. Czy ona ma na tych tabliczkami napisane "cnotliwość" czy "skromność"? Tylko w tego typu porównaniu widziałbym hipokryzję. Jeśli ktoś uzna, że pokazywanie własnych piersi jest dla niego ok, to Twoim zdaniem jest ścierwem lub szmatą? Sorry, ja tu logiki nie widzę.
  • Odpowiedz
@ethics

Powinnyście piętnować takie zachowania bo takie dziewczyny źle rzutują opinią ogólnie o kobietach.


Nigdy nie będę piętnować zachowań, które nikogo nie krzywdzą. Mogę ich nie pochwalać, mogę się z nimi nie zgadzać, ale nie będę wieszać na nikim psów za to, że żyje jak chce i nikomu nie wadzi. A ponieważ jestem obiektywna, to nie będę swojej postawy uzależniać od tego, czy ktoś jest tej samej płci co ja.

teraz chcesz
  • Odpowiedz
Nie znam tej dziewczyny, ale pokazywanie swojego ciała nie czyni nikogo gorszym człowiekiem.


@misja_ratunkowa: racja, ale uprzedmiotawia kobietę, sprowadzając jej ciało do towaru na półce ¯\_(ツ)_/¯

Tutaj babka zrobiłaby najlepiej, jakby miała #!$%@? :p

Walka z hejtem: tak, ale sensownie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ethics jaka opinia o kobietach xD nie rób sobie opinii żadnych o kobietach, ponieważ nas jest 3 miliardy i każda jest inna. Więc nie wiem o czym tu #!$%@?
Wyrabiasz moja opinie o mężczyznach
  • Odpowiedz
@Kotniepies

racja, ale uprzedmiotawia kobietę, sprowadzając jej ciało do towaru na półce ¯_(ツ)_/


Pokazywanie ciała pozbawia człowieka podmiotowości?

Nie znam przepisu w prawie, ani żadnego nurtu etycznego, który dorosłemu, świadomemu człowiekowi odmawiałby człowieczeństwa i pozwalał traktować jak przedmiot.

Każdy człowiek ma prawo postępować i dysponować swoim ciałem zgodnie ze swoją wolą i nie jest to podstawa, by kogokolwiek dehumanizować. To, że zaczynasz traktować ją jak przedmiot, bo zachowuje się niezgodnie z Twoimi
  • Odpowiedz
@JEST-SUPER: zdjęcie do którego szczekasz jest sprzed 6 tygodni po drodze zdążyła dodać 9 innych zdjęć...

wniosek jest taki że siedzisz i przeglądasz profile lasek na insta żeby potem kręcić koper w internecie... jesteś chory psychicznie ze wyciągasz takie rzeczy i wrzucasz tutaj myśląc że zmieniasz świat...

nalezysz do grupy ludzi którzy myślą płytko i nielogicznie uważając się za fundamenty moralności i poprawności kiedy tak naprawdę skrycie ślinisz się nad tymi
  • Odpowiedz
Każdy człowiek ma prawo postępować i dysponować swoim ciałem zgodnie ze swoją wolą


@misja_ratunkowa: a także każdy człowiek ma prawo określać innych zgodnie z własnym systemem wartości, niezależnie jak bardzo to kogoś obraża.
  • Odpowiedz
@Goryptic: Nic nie wyjaśniłeś. To wszystko opiera się na Twoim poczuciu moralności (w sumie zbieżnym z moim). Nie widzę jednak miejsca, w którym nabywamy prawo do poniżania osób, które na te kwestie patrzą zupełnie inaczej niż my.
Poza tym kluczowa jest tutaj kwestia, która jest rakiem internetu (a najwięcej przerzutów jest chyba na wykopie)... nawet jeśli rościsz sobie prawo do oceniania w tak kategoryczny sposób ludzi, to kompletnie nie masz ku
  • Odpowiedz
Atencyjni ludzie są tępi i tyle. Oczywiście, że się uprzedmiotawia. Mogłaby być ubrana na każdym zdjęciu i efekt byłby ten sam, ale ona chce się popisywać i podobni jej udają greka.
  • Odpowiedz