Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem przeciw zakazowi aborcji, jeszcze bardziej jestem przeciw wandalizmowi i niezrozumiałej agresji. Dzisiaj w ramach sprzeciwu zakazu aborcji zdemolujmy elewację na kościołach, jutro poprzepychamy się z policją, a po jutrze pójdziemy za ostatnimi przykładami z USA i spalimy komuś restaurację, zdemolujemy bibliotekę i okradniemy czyjś sklep. Agresja nie jest metodą rozwiązywania problemów, a tym bardziej w stronę inną niż źródło problemu. Księża nie bazgrają po waszych domach religijnych haseł, policja nie atakuje obywateli za odmienne zdanie, pracują ciężko od początku pandemii i ostatnie o czym policjant marzy jest znalezienie się w miejscu protestu będąc atakowanym za to że jest w mundurze i wykonuje swoją pracę. Tym co pokazujecie wtrącając do sprzeciwu swoje wojenki odwracacie tylko normalnych ludzi od poparcia.
#zakazaborcji

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f959fd5c53de577b9aaede0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3
Agresja nie jest metodą rozwiązywania problemów

Po dobroci nigdy nie działa, wystarczy liznąć troszkę więcej historii, poczytaj o przewrotach jakichkolwiek.

Księża nie bazgrają po waszych domach religijnych haseł

za to posuwają mi dzieci i wchodzą z buciorami w moje życie, bez żadnych konsekwencji. Skoro sami nie potrafili się oczyścić ani aparat państwa nie pomagał - cóż, powoli posmakują gniewu ludu

policja nie atakuje obywateli za odmienne zdanie, pracują ciężko od początku pandemii