Wpis z mikrobloga

Mazanie po murach kościołów często będących zabytkami to już n----------e mozgowe za które powinni pałować, niezależnie od słuszności postulatów protestujacych. #protest
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czarnapietruszka: nie wiem o czym ty p--------z pajacu, wzywasz do nienawiści i przemocy, bo ktoś kupę cegieł pomalował xD, tyle jest warta wasze katolickie miłosierdzie, a szkoda strzępić ryja
  • Odpowiedz
  • 49
@deziom no debil... jestem ateistą i klerem w dużej mierze gardzę ale jak ktoś dewastuje przestrzeń publiczną przy okazji manifestacji czekogolwiek jest troglodytą i należy traktować go z pełną surowością.
  • Odpowiedz
@czarnapietruszka:

Pałować za mazanie po murach organizacji lobbującej za cierpieniem tysięcy kobiet i nienarodzonych, wadliwych płodów? Napisy można zmazać, śladów na psychice i zdrowiu tych kobiet tak łatwo się nie usunie.
  • Odpowiedz
  • 13
@MrVinsky kolejny... Gdzie ja napisalem, że popieram zmuszanie kobiet do rodzenia dzieci z wadami letalnymi? Jesli napisze, że za mazanie po kazdym murze w przestrzeni publicznej, czyli zwyklym chuliganstwie, należy p-------ć w łeb takiej amebie bedzie ci lżej?
  • Odpowiedz
@czarnapietruszka:

Gdzie ja napisałem że Ty napisałeś?

Protestujący za PRL też byli nazywani chuliganami, też było mazanie po ścianach. Umiarkowane naruszanie prawa w słusznej społecznie sprawie nie powinno być sankcjonowane przemocą. Kościół sobie zasłużył.
  • Odpowiedz
@czarnapietruszka:

Hierarchowie są chyba hierarchami czegoś. Skoro ludzie dalej chodzą do kościoła i nie protestują, to co najmniej się z nimi zgadzają. Jacy katolicy, tacy hierarchowie. Wszyscy wspólnie odpowiadają za powolne wprowadzanie katotalibanu.
  • Odpowiedz