Wpis z mikrobloga

@Mindsphere: no, raczej stwierdziła nie dlatego, że Konfa tak chciała tylko PiS tego potrzebował. W odwracaniu uwagi od rzeczy wazniejszych są mistrzami... To szambo prędzej czy później i tak by wybiło. :-/
  • Odpowiedz
@Mindsphere:

Przecież tłumacze że stało się to w przeddzień ogłoszenia drugiego lockdownu włącznie z całkowitym zamknięciem niektórych branż, tym razem dla odmiany nazwanym "czerwona strefą w całym kraju", kiedy mamy po kilkanaście tysięcy nowych zachorowań dziennie i ciągły szybki wzrost, a państwowa opieka zdrowotna się zakorkowała, bo po wyhamowaniu zachorowań po pierwszym lockdownie, PiS nic nie zrobił, żadnych przygotowań, chociaż cały czas mówiło się o tzw. drugiej fali.

Ale to
  • Odpowiedz
@Mindsphere: no tak. Dali się rozegrać jak dzieci. Mogli to zostawić w spokoju na lepszy czas kiedy byłaby szansa na jakąkolwiek dyskusje. A teraz... ja #!$%@?. Dramat. :-/
  • Odpowiedz
@Volki: no tak, ale przecież to nie wypłynęło dlatego, że oni tego teraz chcieli. Szkoda gadać,w tym chlewie nigdy nie będzie dobrze.
  • Odpowiedz
@albo_wutka_albo_buk: Głosowałem na nich, żeby po pierwsze kontrowali progresywne zapędy lewicy, a po drugie kontrowali debilne pomysły PiSu w zakresie gospodarki. Jedynie z hodolwą norek mogę im dać props, a tak to zrazili totalnie elektorat do populistycznej prawicy co odbije się czkawką. Poza tym robią z siebie katoliban, więc więcej na nich nie zagłosuje.
  • Odpowiedz