Wpis z mikrobloga

Ostatnio zastanawiam się nad zakupem #applewatch do swojego iphona i widzę że sporo ich w ofercie.

W jaki najlepiej celować "na start"? używkę/nowy?

#apple

Jaki wybrać?

  • 6 30.8% (28)
  • 5 14.3% (13)
  • SE 46.2% (42)
  • 4 3.3% (3)
  • 3 5.5% (5)

Oddanych głosów: 91

  • 17
@db95: nie wiem jaka jest różnica cenowa pomiędzy 4 a 5 ale wtedy wziąłbym tańsza wersje. W 4 jest na tyle szybki i sprawny, ze nie warto. Chyba, Że zależy Ci na always on. Wtedy 5 ;) pomysł tez nad stalową wersją. Może lepiej 4 a stalowa. Niestety nie wiem jak to wyglada cenowo wiec ciężko tez porównywać.
@db95: mam 5 i IMHO minimum 5, AOD jest obowiązkowe, przynajmniej dla mnie. Wybudzanie po ruchu nadgarstkiem jest zbyt niepewne i za często nie łapie.
@Strus:

Wybudzanie po ruchu nadgarstkiem jest zbyt niepewne i za często nie łapie.

Dziwne bo ja bym powiedział, że nawet za czułe. I zawsze działa. Może to w SE poprawili. AOD to bajer bardziej niż ficzur
@x134xvb: no mi z reguły nie łapie wtedy kiedy akurat jest istotne żeby złapało (jak chcę żeby mi się powiadomienie wyświetliło), więc jakbym nie miał AOD to bym dostał #!$%@? :P
@Strus: Kumam, ja miałem Oppo Watcha i testowałem AOD bo zastanawiałem się czy mi to potrzebne. Wyszło, że bardzo rzadko potrzebuje znać czas, a jak już to gest wybudzania wystarczył. Z AW SE mam tak samo, ale to pewnie kwestia preferencji i może poprawy algorytmów?

Mnie najbardziej boli brak EKG