Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Jeszcze w zeszłym roku panowało tutaj bezgraniczne zaufanie, może nawet uwielbienie do policji. Nawet gdy bezprawnie bili, pałowali, gazowali, maltretowali, a czasem nawet zabijali kiboli, narodowców, kontrmanifestantów dla tęczowych, czy nawet zwykłych ludzi - na wykopie można było przeczytać komentarze, że dobrze im tak, miło się na to patrzy, wiele osób pisało, że "ja jakoś nigdy nie miałem/miałam problemów z policją", z czego ich mniemaniem wynikało, że z normalnymi ludźmi nie wchodzą oni w nieprzyjemne interakcje i trzeba być nie wiadomo kim, żeby się wpakować w problemy z nimi.
A ja wtedy na takie komentarze odpisywałem "poczekaj aż znajdziesz się w złym miejscu w złym czasie, powykręcają ci za darmo ręce to zmienisz zdanie".
Teraz muszę przyznać wprost - choć od małego nie miałem szacunku do policji to czuję satysfakcję, że jak zwykle miałem rację ( ͡ ͜ʖ ͡)
Dobrze wam tak - to znaczy tym przemądrzałym.
#policja #aborcja #protest #koronawirus #polska
źródło: comment_1603620030aQrvON4iuuC8T0dYCgBXKN.jpg
  • 14
@NickciN: ale to były rownież wieloletnie konta nie wyglądające na trolli. Przecież na wypoku od zawsze był kult bagiet, jakby oni byli jakimiś nadludźmi. Niektórym się nadal wydaje, że jest podział na policję i patusów, do łbów im nie przyjdzie, że policjant może być jednocześnie patusem i przestępcą.