Wpis z mikrobloga

A ja wam powiem, że można z kulturką dowalić... Dzisiaj niedziela. Stare baby i dziady masowo ruszą do kościółków.
Co trzeba zrobić? Wyprzedzić je!!! Potem poświęcić 45 minut na siadanie, klękanie i stanie.

Ponieważ jest limit miejsc, stare baby i dziady się #!$%@?ą, bo niby dlaczego ich pragnienie spotkania z Panem jest większe niż reszty?

Zajebisty mindfuck będą mieć też księża, jak z tacy wpadnie zero złotych, a nikt z wiernych nie przystąpi do komunii...
Jak wpuści więcej osób niż pozwala rozporządzenie - cyk na pały.
Jak zacznie wypraszać wiernych cyk na pały

#protest #aborcja #bekazkatoli
  • 9
@d0th: @stan-tookie-1: https://www.wykop.pl/link/5760463/po-wyroku-tk-beda-protesty-w-kosciolach-mowicie-sukienkowym-co-myslicie/
Nie podoba Wam się heheszkowy sposób, przyjdzie lewactwo i #!$%@? nabożeństwa.
Let the world burn
Jak poszło lewactwu dowiecie się z wieczornych wiadomości - na pewno oglądacie, więc nie przegapicie informacji

@TyrionKanister: gdybym był fundamentalistą religijnym, to bym się zdenerwował na taką pokojową akcję. Ale jako "normals" to bym powiedział nie pochwalam, ale rozumiem
I jakie nastawianie.. przecież to Covid winny limitom.
@stan-tookie-1: ty chyba masz jakiś problem ze zrozumieniem idei. 1 osoba nie zablokuje. Potrzebna jest organizacja większej grupy, sprawdzenie limitu w kościele. Ziom, napisałem heheszkowy wpis o 2 w nocy a nie zorganizowałem plan przejęcia kontroli nad światem. Zluzuj

A niedzielę będę spędzał z żoną i dziećmi, a nie na wysłuchiwaniu kazań

@krytyk__wartosciujacy: chodziło mi o to czy sam chcesz realizować swój pomysł czy to tylko namawianie innych a samemu robienie protestu bez wychodzenia z domu. i w sumie to od pierwszej chwili wyglądaeś mi na bohatera z kanapy i tak właśnie myślałem że sam nie zamierzasz nic robić.