Wpis z mikrobloga

@Pyra1: bardzo dobrze się ustawia, sporo biega po boisku bez piłki, ale nie jest demonem prędkości. Wykończenie bajka. Zależy od Twojego stylu gry - jeśli nie jest to wyłącznie "dzida do przodu" to Aguero może Ci siąść. U mnie ma 30 meczów i 45 bramek :) ja gram z Hawkiem, ale ludzie raczej dają na niego huntera
@Poksipol: zawsze grałem na jednego napastnika w 433(4) ale właśnie myślę, że lepiej na dwóch napastników z Aguero? Pewnie sam z przodu by miał ciężko się urwać a tak zawsze jakaś klepa ;) dzięki za opinie!
Taki właśnie jest plan, tym bardziej ze jeden lewonozny drugi prawo i inne style gry więc mam nadzieję że się fajnie uzupełnia:)
@Pyra1: a tak w ogóle polecam supersuba za Aguero - IFa Orsić. Zajebiste statystyki jak na napadziora, prawie zawsze go wpuszczam w 70min gdy Sergio już nie ma sił.. Orsić aktualnie ma u mnie 20 bramek na 23 mecze - jak dla mnie mega staty jak na zmiennika. Siedzę w 4/5 lidze i nie gram squad battles.
@Czyjatoja: dałem myśliwego, zagrałem trzy mecze w fut champions strzelił 6 bramek 3 czy 4 asysty, dałem mu jeszcze polecenie by gral jako fałszywa 9
@Poksipol: ja już tak mam że nie lubię mieszać różnych lig, nawet za ikonami nie przepadam :D