Wpis z mikrobloga

  • 365
@DoloremIpsum oj była. Ona miała jaja, żeby się wypowiadać na różne, czasami kontrowersyjne tematy. Można się było z nią nie zgadzać, ale przynajmniej miała własne zdanie i rozum
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@DoloremIpsum: może nieumyślnie ale wpisuje się w retorykę podziału, czyli taktykę w której leży siła PiSu.
Nie my kobiety, tylko my rodzice. My obywatele. My Polacy. Jedna z największych głupot tego protestu to afiszowanie go feminizmem. Jak chce się wychodzić jako opozycja rządu i od początku rezygnuje się z połowy "masy uderzeniowej" ruchu jaką jest druga płeć, to czemu to niby ma służyć?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DoloremIpsum: @thekes: PO liczy na rozpad PISu i już zaczyna kampanię, a wy wierzycie w jakieś komentarze i wypowiedzi na fb, które są pisane na zlecenie. Ogarnijcie się, że to co oni wypisują wszystko jest konsultowane xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DoloremIpsum: Jeżeli tak piszesz to widać, że działa to bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie zawsze są to osoby zatrudnione i opłacane bezpośrednio. Zazwyczaj partia ma opłaconą firmę, która taki PR, consulting prowadzi, posłowie i członkowie mogą z takich usług korzystać lub dostawać zwykłe wskazówki co napisać.
  • Odpowiedz
  • 5
@kocia_mordka jak dla mnie ona jest autentyczna. Może i masz rację, że to trochę efekt działania PR, ale może trochę też jej. Nie zmienia to faktu, że to mega osobiste wyznanie. A w dodatku byłaby lepsza damą niż pierwsza niemowa RP.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@DoloremIpsum: Na szczęście nią nie jest.
Nie ma w tej chwili nkokogo z klasy politycznej godnego zaufania.
- PiS nie, wiadomo
- Nieudaczniki, cwaniaczki i POdnóżki Brukseli, nie.
- szury z Konfy, nie.
- Gady z
  • Odpowiedz
@DoloremIpsum: końcówka to mocno feministyczno-radykalny wysryw i granie na emocjach. Coraz mi głupiej ze na tego Trzaska głosowałem w drugiej turze w próbie blokowania pisu
  • Odpowiedz