Wpis z mikrobloga

#polityka #aborcja
Tak czy inaczej kompromis aborcyjny istniejący od 1993 jest potrzebny i to nawet nie chodzi o to co ja myślę czy ktoś inny tylko o to że w Polsce są ludzie patrzący na tę sprawę różnie i trzeba się dogadać gdzieś w połowie. Mi nie podoba się to że lewica co jakiś czas wpada na pomysł by zalegalizować aborcję a potem prawa strona chcę w pełni zdelegalizować. Uważam że kompromis powinno się trwale zabetonować ( w domyśle wpisać do konstytucji) tak by zarówno prawa jak i lewą stroną niewiele miały do gadania i by ludzie mogli się zająć rzeczami które bardziej przysłużą się rozwojowi Polski.
  • 2
@LukasRR Jakoś zawsze większość kraju było za tym kompromisem https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/czy-polacy-popieraja-zaostrzenie-prawa-aborcyjnego-analizujemy-sondaze/r78zlwe.amp

Mam już dosyć mącenia a to ze skrajnie lewej, a to ze skrajnie prawej strony. Naprawdę od lat 90 zdecydowanie za dużo czasu medialnego zajmuje ta sprawą, jak dla mnie to też ulubiony sposób polityków na odwrócenie uwagi społeczeństwa.