Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jaką ścieżkę zawodową obrać?

Od 3 lat pracuję jako obsługa klienta po angielsku (22lvl). Jestem szeregowym pracownikiem w korpo, więc nic na świecie nie znaczę a dużej wartości w polsce też nie mam.
Chciałbym zacząć robić coś, co będzie cenione / dobrze płacone / pożądane na emigracji i moje przepracowane lata będą miały jakieś znaczenie, bo nie ukrywajmy że to co robię ja może robić byle student.
Emigracja jest pewna, będąc w polsce celowałbym w Project Managera ale nie wiadomo ile czasu zajmie to żeby nim być, bo nie ukrywajmy że awans często zależy od kontaktu z liderem.
Całe życie robiłem korpopracę, manualnie jestem lewy ale mogę się nauczyć, ba! uczę się sam coraz więcej robiąc coś w domu.

Za 3 lata chcę się wyprowadzić za granicę - skandynawia, niemcy albo UK. Chcę aby nie było problemu ze znalezieniem pracy. Chcę spokojnie żyć za wypłatę. Chcę też aby ta ścieżka zawodowa miała jakieś możliwości rozwoju.
Fajnie też, aby na start w polsce zarabiać w tym 3k.

Co możecie mi polecić robić, aby za 3 lata spokojnie emigrować mając jakieś skille, certyfikaty itp?

Na ten moment mam 10k na ewentualne kursy.

#praca #pracbaza #niemcy #emigracja #skandynawia #uk #emigrujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f92a00ac53de577b9aae992
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4
  • Odpowiedz