Wpis z mikrobloga

@Kapitankokskox:

Oprócz praw o których każdy lubi wołać masz też obowiązki jako obywatel. Żeby chociaż dobrze swoje prawa znać, to już pół sukcesu będzie.

Robiłem chwilę na ulicy. Stałem w tych kordonach. Marsze równości, Woodstock, obchody pamięci Żołnierzy Wyklętych, delegacje VIP itp. Teraz robię w
  • Odpowiedz
@KefirTradycyjny: No kuurła, to ich praca, mają sobie #!$%@?ć resztę życia, bo co ... bo mamy #!$%@? ludzi u władzy ? Przyjdą następni, policjanci zostaną Ci sami xd Służba, nie dróżba, było nie głosować na Dude, to by takich akcji nie było :) A teraz Trzaskoś zbije kapitał polityczny i znowu wkoło macieju :)
  • Odpowiedz
@Bounty: Nie odpowiadam za całą formację. Odpowiadam za siebie i wspólasa w trakcie czynności.

Nie widzę w artykule decyzji kończącej postępowanie. Z czarnych owiec trzeba się czyścić. Na każdą czynność możesz złożyć zażalenie do Prokuratora.
  • Odpowiedz
@KefirTradycyjny: Ale bądźmy poważni. Dzisiaj o tą sprawę jest afera na wykopie. Prokurator umorzył śledztwo, twierdząć, że policjant szarpnął za kaptur tego chłopaka. Mimo, że nagranie pokazuje że chłopak został uderzony xD sądzenie policjantów to jest jakaś abstrakcja, policjant może bić człowieka do woli i jest nietykalny. I znam takie przypadki również z własnego otoczenia. I żeby nie było mirku, nie mam żadnego problemu do Ciebie, możesz być spoko człowiekiem.
  • Odpowiedz