Wpis z mikrobloga

Jak sądzicie, dlaczego PiS akurat teraz zdecydował się na ten wyrok ws aborcji? Co chcieli tym osiągnąć?
- koronawirusa przecież tym nie przykryją
- zgromadzeń z powodu wirusa też nie zabronią no bo jak, aż tyle policji nie mają
- szykują się inne protesty. Teoretycznie te mogą być trochę przez to pominięte medialne, ale tak czy siak fizycznie też się odbędą
- przykrycie problemów gospodarczych? Na max miesiąc, a potem i tak temat wróci.
- podlizanie się KK? I tak się podlizują, więc co to da?

Nie widzę żadnego rozsądnego powodu, oprócz tego, że jeden Pan chyba już totalnie odpłynął.
#bekazpisu #polska #protest #aborcja #koronawirus
  • 14
@Nobody32: Mialem dobra dyskusje z ojcem, jego zdaniem to strategiczna rozgrywka on chce już oddać władze, bo wie, ze wkrótce jebnie wszystko niech teraz dojdzie do władzy opozycja, która będzie musiała wszystko ciąć jak to walnie wtedy oni beda Ci źli, przecież nie PiS, który dal i Kaczynski, który dbał o swój lud, ojciec twierdzi, ze jedynie przeszkadzają mu w tym jego wasale, bo przecież maja tyle pociotek co straci prace
@Nobody32: Wiadomo, że Kaczor trzęsie łódką, gdy ta szoruje dnem. W tym przypadku to fatalna sytuacja związana z koronakryzysem czyli szpitale, odczuwalne dobijanie gospodarki i ograniczenia wolności. To cyniczny cwaniak, który skutecznie wykorzystuje cybernetyczne techniki zarządzania nastrojami. Dobrze wiedzieli co się szykuje, bo jesienią 2019 policja dokonała wielkich zakupów broni i sprzętu do pacyfikowania tłumów.
@Nobody32:
sam PiS nie panuje nad swoimi szurami i ta sytuacja z aborcją nie musiała być planowana i zatwierdzona na wszystkich szczeblach partii

to tylko gorzej świadczy o rządzie który nie dość, że nie potrafi opracować i stosować strategii pandemicznej, motał się przy organizacji wyborów to jeszcze pozwala na niesubordynację skrzydła własnych katotalibów
@Bordomir: To wiem dlaczego obrażasz mi ojca, zamiast pisać o argumentach. Pasujesz do PiSu wraz z mamą. Głosujcie dalej. Poziomem wypowiedzi pasujesz mi właśnie do ich elektoratu.