Wpis z mikrobloga

sam jestem za przywróceniem starego porozumienia aborcyjnego, ale niektóre Julki zaczynają #!$%@?ć

chlip chlip jak to kobiety mają źle w tej Polsce, jakie to mają tutaj piekło (#!$%@? z tego, że mamy jeden z najmniejszych współczynników samobójstw kobiet w Europie, a do tego największy wśród mężczyzn XD)

Najgorsze jest jednak to, że porzuciły one już pierwotny cel i teraz domagają się całkowitej legalizacji aborcji XD

nie ma to jak wewnętrznie #!$%@?ć protest xd
#protest #aborcja
  • 89
@chigcht:

1. Nie ma i nie bylo zadnego pierwotnego celu. Pierwotny cel wymyśliliście sobie wy

2. Domagają sie swoich praw a nie czegokolwiek innego. Dobrze to opisał Holownia, polecam stracić 8 minut i go posłuchać. „Kaczyński rozhuśtał wahadło”

3. Z tym współczynnikiem samobójstw kobiet to zaczekaj az kilka mam bedzie zmuszonych zobaczyc swoje dziecko w niedalekiej przyszlosci.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@maciejasty:

Kaczyński rozhuśtał wahadło


#!$%@? rozhuśtał nie wahadło. Dopóki sprawa była polityczna (czyli chodziło o zgłaszane w sejmie projekty) Kaczyński uwalał wszystko jak leci. Za co zresztą zbierał cięgi od co bardziej pryncypialnych konserwatywnych wyborców. Jak sprawa z politycznej zrobiła się prawno - konstytucyjną to już niestety nie miał możliwości manewru. Konstytucja jest w tym temacie jednoznaczna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@chigcht: No i co jest złego w całkowitej legalizacji aborcji? Nikt przecież nikogo nie zmusza do usuwania, więc czemu jesteśmy zmuszane do rodzenia?

Żyjemy w niby cywilizowanym kraju, a właśnie nam zabrano możliwość pozbycia się uszkodzonego płodu. Mam nadzieję, że Unia nałoży sankcje na ten kraj z gówna, a za kilka lat, jak nie pójdą po rozum do głowy, wywali polske ze wspólnoty.
@Willy666:

sprawa zrobiła sie


XD otóż nie zrobiła sie tylko PiS ja zrobil. I nie wmówisz mi ze Kaczyński, ktory potrafi #!$%@? z parti za glos przeciwko ratowaniu oposów nie mial w tej sprawie decydującego głosu. W tej sekcie nawet dupy po sraniu bez jego przyzwolenia nie podetrą sobie.

Łap listę „zrobiła się”:

Artur Soboń – PiS
Iwona Michałek – PiS
Dominika Chorosińska – PiS
Tomasz Rzymkowski – PiS
Andrzej Kosztowniak
Jaki pierworodny cel? Aborcja to podstawowe prawo człowieka - zmuszanie osób z macicami do porodu to barbarzyństwo. I bardzo dobrze, że głośno o tym mówią.


@artpop: typie, najpierw to trzeba zmienic wladze, a bez tych co są za kompromisem nie ma na to szans.

O ile sam popieram 100% legalną aborcje to jednak wiem, że wielu polaków nie popiera takiego rozwiązania.

Opcje są dwie:
1. protestujący głoszą prawo do aborcji w