Wpis z mikrobloga

Przypomnijmy sobie najwybitniejsze danie w historii uniwersum. Pieczeń po meksykansku

Skladniki :
Pieczeń z Lidla
Czosnek
Cytryna
Pol pomidora

Przyrządzdnie :
1 gotowa pieczen z Lidla w piekarnik az będzie asz asz
2 kroimy pol pomidora i wrzucamy na jedne strone talerza
3 kroimy cytryne na cwiartki i rzucamy na drugą strone talerza
4 rzucamy naokoło ząbki czosnku (nieobrane bo po co)
5 wybiegamy na dwór z gotowym daniem

#kononowicz
źródło: comment_1603491143asvYAMZQ7Cnnmzzghbfb6W.jpg
  • 36
@tyskibaton81: spoko czasem nerwy ponosza.
O knurze nie ma co powiedziec w tej chwil jako że w szpitalu bez kontaktu.
Można wałkować temat DPS i dementować brednie ludzi którzy mają wiedze o działaniu organów socjalnych rodem z Trudnych spraw i Na dobre i na złe.
Dementowałem i tłumaczyłem nie raz i mi sie nie chce juz tlumaczyc o tych DPS ach
@tyskibaton81: tak by było w Szwecji albo mooooże Niemczech. W polsce załatwienie DPS to są długie miesiące. To żeby kogoś umieścić bez jego woli ( a belwederu knur nie odpusci) to są często lata spraw przez sądy. Szpital to ma wysrane na pacjenta i czy co sie z nim stanie ( wyleczyć i won). Knur powie ze ma opiekuna ( ćpuna) i sprawa zamknięta wygodnie. Z MOPS jet wygodniony za paczki
jasne, masz racje ale pamiętajmy też o tym, że Knur ma "żółte papiery" i w tym przypadku może to wyglądać troche inaczej (sam jestem po ropniaku płuca + wycięty płat) i wiem, że opieka się takimi przypadkami interesuje bo mają kasę z tego. Mnie leczyli prawie rok ale po dwóch tygodniach od operacji byłem w domu i nikt nie pytał o to kto, co i jak i czy w ogóle może się
@tyskibaton81: żółte papiery to mit na który nie ma żadnych dowodów. Jakby miał "żółte" to nie miałby prawa jazdy. Na taki kwit się prędzej major nadaje. Knur jest prymitywem, mitomanem itp ale nie ma żadnej choroby na żółty papier tak naprawdę. Ma tylko schorzenia i ułomności psychiczne i #!$%@? charakter.

Knur nie ma ani emeryturki ani renty więc tym ciężej znaleźć DPS. Poza tym zakładam że obecnie DPS w całym kraju
@Terkownik666: Zdrowia życzę dla Mamy!!!

no cholera wie jak do konca jest z tymi żółtymi papierami u Knura a prawo jazdy to robił jeszcze za komuny a że nie ma u nas powtórnych badań po iluś tam latach jak nie jesteś zawodowym kierowcą ( w sensie pracy) to nikt Ci tego prawka nie odbierze.Na emeryturę jest za młody a na rentę nie zasługiwał dotychczas ale MOPR go jakoś monitorował i robił
@tyskibaton81: za życzenia dziękuje. Niestety ciężki temat.

Z tymi papierami to takie gadanie gimbusów co nie mają pojęcia że to nie jest proste zrobić te papiery. I jeszcze trudniejszy wyjść z nich.
Knur robił prawo jazdy w jakimś PGR albo innej przyzakładówce. Ma pojęcie zerowe o pojazdach mechanicznych i byłby w stanie #!$%@?ć nawet Robura LO3000. Natomiast jakby miał żólty glejt to by było po prawie jazdy.

Pomoc jakąś tam dostaniesz
Z knurem jest tak że leży na niszowym oddziale który zaraz nie będzie miał pacjentów (..) więc taki knur jest jakimkolwiek dochodem

Ile razy nie byłem w szpitalu zawsze byli pacjenci których trzymano tylko by walić z nich kasę.


@Terkownik666:
No ale knur od 25 lat nie zapłacił złotówki na ubezpieczenie zdrowotne więc czy przypadkiem nie jest on dla nich balastem (nfz nie zapłaci za leczenie tak samo jak knur rachunku
@doktorNOR: nie żyjesz w USA gdzie przy chorobie orzewlekłej ubezpieczyciel wypowiada ci ubezpieczenie ani w świecie jakiegoś korwinizmu.
Tak samo "batalstem" byłby ktoś z sclerosis multplexis czy inną choroba przewlekłą wykluczającą prace.
ile razy mam powtarzać że NFZ zapłaci za leczenie. To nie jest firma ubezpieczeniowa w USA.
NFZ ma obowiązek zapłacić za kogoś przywiezionego karetką bo to jest uznawane za ratowanie życia.
Masz artykuł 68 konstytucji który sobie dokładnie przeczytaj.