Wpis z mikrobloga

Jestem wojownikiem, chce umrzeć w hingu...
Człowiek uważany, za najtwardszego z wojowników w Polsce, a sam po 2 rundzie darl się, że nic nie widzi I ze względu na to przerwali walkę
Sorry ale tak zachowuje się człowiek który chce umrzeć w ringu I tylko do tego jest stworzony?Wiem ,że wiek robi swoje ale charakter powinien zostać. Nijak nie umywa się do JJ po walce z Zhang
#genesis #mma #boks
  • 10
  • Odpowiedz
@Chadson9 Też odniosłem takie wrażenie że Różal specjalnie darł japę że nie widzi na oko akurat przypadkiem gdy sędzia stał dość blisko. Barnett rozbił Różala u którego już w KSW było widać rozbicie. Lepiej dla jego zdrowia będzie jak zajmie się Różalandem niż bitką.
  • Odpowiedz
@Chadson9 Prawie przegrał z Pudzianem miał szczęście że Mariusz kompletnie nic nie umie w parterze i tam go załatwił, wcześniejsze dwie walki z niezbyt wymagającymi rywalami przegram. Z Rodriguesem wygrał fartownym lucky punchem(choć przyznam był to ładny nokaut).
  • Odpowiedz
@Chadson9: Norman Parke w walce z Mateuszem Gamrotem nawet potrafił walczyć z zamkniętym okiem i nic nie krzyczał do sędziego, a charakterny Różal nie dał rady.
  • Odpowiedz
  • 0
@Djuk94 Nadal go szanuje, ale zestawić go do jego samego sprzed 10lat to przepaść...chyba przez pryzmat czasu ludzie nadal go za takiego charakterniaka uwazaja
  • Odpowiedz
@Chadson9: też żal mi rzuć ścisnął widzac co się #!$%@? w tej walce, ale nie znamy całego dialogu między Rozdałem, a narożnikiem. Może sugerowali mu, żeby schodził na prawo, a on rzucił, że taki #!$%@?, bo nie widzi co jest z prawej.
  • Odpowiedz