Wpis z mikrobloga

Nowacka z KO właśnie powiedziała, że poprą projekt Lewicy w sprawie legalizacji aborcji (bodajże do 12 tyg. ciąży). Nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy, bo po pierwsze jest to zgodne z moimi poglądami, po drugie zbliża nas do cywilizowanych krajów, a po trzeci fundamentaliści religijni dostaną za swoje. Konfederacja i PiS złamali kompromis aborcyjny, więc spoko, tylko teraz czekać na przejęcie pałeczki przez obóz liberalny i wahadełko się odwróci - na dobre.

Gdybyście tego nie tknęli, to także nikt z KO nie odważyłby się tego ruszać. Samozaoranie obozu fundamentalistów religijnych.
#protest #aborcja #4konserwy #neuropa #konfederacja #bekazpisu
  • 65
  • Odpowiedz
sprowadzac nam ciapatych i ich oplacac z naszych pieniedzy? aa to spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ttbt: Jak widać pisowskie śmiecie zrobiły to której, bo:
- nigdy nie było tylu imigrantów co za ich rządów
- nie trzeba czekać na fundamentalizm z importu, katolicki szariat już się ładuje

Chcesz coś jeszcze dodać?
  • Odpowiedz
  • 0
@szejk_wojak ale chwileczke, to moje zdanie, mam do niego prawo. Poza tym, bez wzgledu na to jakie jest moje zdanie, wiele kobiet chce miec aborcje na zyczenie. Dlaczego nie moge sie podeprzec argumentem o braku odpowiedzialnosci jednoczesnie poatulujac o rzetelnej edukacji seksualnej i swobodnym dostepie do antykoncepcji?
  • Odpowiedz
Dlaczego nie moge sie podeprzec argumentem o braku odpowiedzialnosci


@Dymass: bo ten argument jest idiotyczny pochodzi prosto z wnętrzności dupy a ja mam prawo go skrytykować i zwyzywać Cię od idiotów, co też czynię. Elo.
  • Odpowiedz
  • 0
@szejk_wojak nie podajesz argumentu przeciw. Wale w merca za pol banki. Na miejscu ginie cala rodzina w mercu. Dostaje wyrok i zyje z trauma, ze zabilem cala rodzine. Biore odpowiedzialnosc za wypadek, ktory spowodowalem. Dajmny na to, ktos przezywa, sad naklada na mnie placenie dozywotniej renty dla poszkodowanego. Co mi tu oc pomoze? Wspomnialem o dostepie do antykoncepcji i o edukacji seksualnej. Nieodpowiedzialne wspolzycie moze doprowadzic do nieplanowanej ciazy. Jak peka
  • Odpowiedz
@rorf46: Tak się właśnie #!$%@? wybory. "Teraz im pokażemy". I cyk, beton kontra beton. To jest podejście 6cio latka, który obraził się na świat. Trzeba szukać kompromisu i nowych wyborców.

@WaveCreator: Oni są od dawna w nielegalnym składzie i jakoś póki co wszystko idzie po ich myśli. Nie wiem, czy teraz będzie inaczej.
  • Odpowiedz
a po trzeci fundamentaliści religijni dostaną za swoje.


@rorf46: tak sobie, fundamentaliści religijnie z tego i tak nie będa korzystać. i oglnie prawo jest tylko dla chcących je przestrzegać to w całej sprawie co najwyżej ok. 1000 osób rocznie będzie miało trochę pod górkę ale trzeba mieć świadomość że ten problem praktycznie nikogo nie dotyka
  • Odpowiedz
  • 0
@rorf46

po drugie zbliża nas do cywilizowanych krajów

Czyli takich jak państwa muzułmańskie, w których możliwa jest aborcja.
  • Odpowiedz
  • 0
@rorf46

Gdybyście tego nie tknęli, to także nikt z KO nie odważyłby się tego ruszać.

Gdybyście bezprawnie nie wybierali sędziów do TK, to PiS nie miałby odwagi ruszać TK, bo była niepisana umowy między PiS i PO.

Cytując ciebie, samozaoranie obozu fundamentalistów.
  • Odpowiedz