Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1274
Moje poglądy skreciły przez ten prawicowy chlew już tak bardzo na lewo, że chyba juz dla mnie skali zabraklo. Mam zamiar głosować na najbardziej lewicowego kandydata tak dlugo, aż prawa człowieka w Polsce będą na cywilizowanym poziomie, a religia zostanie ostatecznie wywalona że szkół

#aborcja #protest #oswiadczenie #neuropa
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@extra_virgin: Tylko że lewicowi politycy czasami przedobrzają i zabierają ci prawa kosztem innych osób.
Np. prawo do swobodnego wypowiadania się na temat innych osób.
Albo prawo własności.
Albo do decydowania o własnym losie (przymusowa eutanazja) i podobne.
  • Odpowiedz
@extra_virgin: ale w sprawie zwierzątek futerkowych, nowych lub wyższych podatków to już spoko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wybacz, ale pis wziął najgorsze cechy lewicy i najgorsze prawicy i stworzył z tego frankensteina, który jest po kompletnie przeciwnej stronie względem moich poglądów.

I jak widzę, sprawy gospodarcze nie mają większego znaczenia, bo to światopoglądowe najbardziej grzeją i interesują przeciętnego Polaka. A szkoda...
  • Odpowiedz
@JohnyL:

będę głosował na lewo

staję się liberałem z krwi i kości

Liberalizm i lewica to dwie różne rzeczy. Jedynie niektóre poglądy są takie same
  • Odpowiedz
Mam zamiar głosować na najbardziej lewicowego kandydata tak dlugo


@extra_virgin: Jak w tym kraju ma być dobrze z tak infantylną, emocjonalną i krótkowzroczną mentalnością. Jak? Nie dziwi nic, że PiS jest u władzy, głosowali na niego dokładnie tak samo myślący ludzie.
  • Odpowiedz