Wpis z mikrobloga

Po wyniku pozytywnym w środę nadal nie skontaktował się ze mną sanepid, wczoraj wieczorem dzwonił tylko bot z sanepidu czy korzystałem z protego safe XD
Lekarka wyraźnie powiedziała, że to oni mają się kontaktować więc jak nie tracę nerwów i tam nie dzwonię.
Nie dostałem też smsa do tej apki z kwarantanną, policji też nie było więc iks de
#koronawirus
  • 13
@BjornIronside: skierowanie i zapis na test w poniedziałek, sam test we wtorek na 9, wynik testu o 1:20 we środę. Wynik sprawdziłem sobie z rana na koncie pacjenta, lekarz rodzinny zadzwonił z wynikiem o godzinie 10.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jinnek: Chłopie ja robiłem test w czwartek a sanepid dostał dopiero mój wynik we wtorek. O wyniku dowiedziałem się z laboratorium. Spokojnie, do mnie dzwonił sanepid z 3 razy. Jeszcze cię będą denerwować dzwoniąc przez cały dzień.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jinnek: o to szybko, ja póki co 3 dni czekania na test. Wczoraj mialem wymaz, wyników dzisiaj brak. A jak jest liczona izolacja? Bo początek objawów miałem 14, wczoraj juz mi calkowicie przeszlo. 13 dni od początku objawów to wyjdzie mi że w wtorek koniec. Przy takim tempie szybciej skończę izolację której nie zacząłem niz dostane wynik.
@BjornIronside: mi izolacja zaczęła się liczyć od momentu jak wprowadzili do systemu wynik pozytywny, czyli od 21.10. Pierwsze objawy w piątek tydzień temu, jednak dalej czuję pewne dolegliwości.

@AgaaM: izolację mam, ale de facto mogłem sobie łazić ostatnie 3 dni i nikt by się nie dowiedział, bo nikt mnie nie sprawdza. Ja staram się być odpowiedzialny i siedzę w domu, ale inni, a w szczególności "koronasceptycy" mogą nie być aż
@Jinnek: no to bez jaj że będę teraz czekał do nie wiadomo kiedy na wynik żeby pozniej jeszcze siedzieć 10 dni na izolacji. A najlepsze jest to że dopóki nie mam wyniku to mogę sobie chodzić gdzie chce. dwa słowa: karton i gówno.