Wpis z mikrobloga

  • 7
Adrian 33 Kraków

Zgłoszenie 945ff8ca55e27950 z dnia 2020-10-23 13:13:45

Imię: Adrian
Wiek: 33
Miejscowość: Kraków

Kim jestem?
Facet z odzysku (ale nieżonaty nigdy) po długim nieudanym związku, który próbuje rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu w wieku 33 lat. Na codzień uśmiechnięty optymista, pełen życia, zdrowy, dojrzały, samodzielny i zaradny. Dużo pracuję, często żyję w biegu (prowadzę swoją firmę w IT), dlatego staram się wykorzystywać wolny czas najlepiej jak to tylko potrafię. Raczej intro- niż ekstrawertyk, ceniący swoją prywatność (nie posiadam kont social mediowych, fb, ig, tt, tinder itp.), który sił nabiera przebywając raczej w domu niż poza nim. Mimo to uwielbiam spędzam czas poza domem. Przed koronawirusem, sporo podróżowałem (głownie zawodowo, ale i prywatnie) i spotykałem się ze znajomymi. W trakcie zasłużonego urlopu lubię polecieć w ciepłe kraje, gdzie można coś interesującego pozwiedzać albo poleżeć na plaży, natomiast w zimie uwielbiam jeździć na nartach (ciekawe czy w tym roku się uda przez pandemię :(). Mam kilka pasji, które zajmują mi wolny czas. Jedna z nich jest motoryzacja - od kilkunastu miesięcy próbuje odrestaurować wóz, który zajmuje mi miejsce w garażu. Sportów zbyt wielu nie uprawiam (poza wspomnianymi nartami), ale jak mam czas to wakeboarding w moim sercu mocno ;). Wieczorami czasami zatapiam wzrok w książkę, kiedy zostaje mi na to czas.

Wygląd
Wyglądam na młodszego niż w rzeczywistości jestem, poza tym niczym nie wyróżniający się z tłumu brunet o krótkich włosach (na szczęście bez zakoli), brązowych oczach, z kilkudniowym zarostem i okularami na nosie lub soczewkami na oczach oraz zupełnie przeciętnej sylwetce (180cm/75kg). Lubię o siebie dbać, dobrze się ubierać (raczej koszula niż t-shirt) i pachnieć. Ze znaków szczególnych, mam bardzo duża bliznę na udzie, po wypadku z dzieciństwa, nie mam tatuaży i nie zamierzam mieć.

Zainteresowania
Wspomniana już motoryzacja, narty i wakeboard. Poza tym mam duszę naukowca, więc czytam, sporo prac naukowych, gównie z okolic IT (co związane jest z moim zawodem), ale nie tylko - lubię śledzić nowinki techniczne z wielu dziedzin: medycyny, fizyki, matematyki, ekonomii. Zupełnie za to nie interesuje mnie polityka.

Czego oczekuję?
Niezależnej kobiety (nie szukam utrzymanki ani opiekunki) raczej młodszej ode mnie.Oczekuję bliskości, zaufania i wsparcia (w obie strony). Jeśli tylko ubierasz się czasami w sukienkę, a nie tylko jeansy już masz u mnie plusa :)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Mam sporo wyobrażeń jak ten dzień mógłby wyglądać.
Urządzamy sobie wieczorny night-riding po mieście, po czym wracamy, a ja gotuję dla ciebie albo ty dla mnie kolację.
Albo robimy sobie romantyczny spacer po plaży albo parku podczas pełni księżyca.
Nie ważne co tak naprawdę robimy, ważne że razem i blisko i to wystarczy.
W każdym przypadku kończymy randkę pełną namiętności upojną nocą w łóżku.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub: jest mi to obojętne, mogę wziąć dla drugiej osoby, ale nie uważam tego za coś koniecznego do szczęśliwego i trwałego związku
Dzieci: chcę
Używki: nie palę, alkohol piję bardzo okazjonalnie i tylko i wyłącznie w towarzystwie, nie mam zwyczaju otwierać sobie sam piwa, nalewać wina, czy raczyć się whiskey, narkotyki (poza alkoholem) są mi obce i chciałbym, żeby tak zostało.

Nie mam dzieci.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonykrakow #mirekszukamirabelki
  • 13
  • Odpowiedz