Wpis z mikrobloga

@Cogdziejak:
@fajnypierozek: @kolak68:
Trochę wstyd przyznać ale kilka miesięcy temu dostałem wezwanie ( forderung ) na 703 Euro do zapłaty od firmy Vodafone. Miałem jakaś umowę na 2 lata. Prawda taka ze jestem dzban no i sytuacja taka ze początek pandemii , brak internetu no i się stało. Zanim zapłciłem dzwoniłem i pisałem meile dostałem dłuższy termin i na spokojnie zapłaciłem. Pani z meila zapewniła ze jak zapłacę wszystko
Pobierz LostSmoker - @Cogdziejak: 
@fajnypierozek: @kolak68: 
Trochę wstyd przyznać ale kil...
źródło: comment_1603529752weaTVhwSZvE7qr2tWklRBX.jpg
Mi wydaje sie to w #!$%@? podejrzane ze tak z dupy po prawie pół roku przychodzi taki Meil , żadnych listów nic. Oczywiście coś tam wyskrobałem jakaś odpowiedz na ten adres jaki i na inny adres tejże firmy z którym sie kontaktowałem. Ogolnie #!$%@? mi tym humor na weekend i czuje się strasznie , tym bardziej ze to pierwszy dług w życiu i nie mam pojecia czego sie spodziewać
@kolak68: zapłciłem już pół roku temu , z tego co rozumiem to jest jakieś NOWE wezwanie, nie mam pojęcia , jak wspomniałem napisałem do nich , ale dzis sobota wiec pewnie z odpowiedzia od nich poczekam do poniedziałku (,) , a na bani mi takie coś na prawdę siada
@Cogdziejak: Uspokoiłes mnie. Faktycznie masz racje coś jest nie halo. Poza tym zgadza się tylko imię i nazwisko , nie ma moich innych danych , także nie było to poprzedzone żadnym listem. Czy w takiej sytuacji mam to po prostu olać w tej chwili i ewentualnie poczekać na odpowiedz od Vodafone?
Jeszcze raz dziękuje
@LostSmoker: nie moge Ci konkretnie poradzic co masz zrobic bo tez nie jestem prawnikiem. z tego co inni poszkodowani pisza to zlozyc Widerspruch i zarzadac pelnej dokumentacji.
odwazniejsi na tym pozostawili i czekali na ich kroki. straszyc sobie moga wszystkim, bez wyroku sadu jest to jedyne co moga robic. a zeby sprawe w sadzie wygrac musza miec pelna dokumentacje ze sa w racji. skoro wszystko splaciles i masz na to dowody