Wpis z mikrobloga

Cześć, już wczoraj pytałem o to co sądzicie o takim układzie ścian do malowania i spotkałem się raczej z pozytywnymi reakcjami. Niestety jestem strasznie niezdecydowanym i upierdliwym człowiekiem i w związku z tym mam pytanie, który z tych wzorów uważacie za lepszy? Odcień zielonego to głęboka butelkowa zieleń, mocny mat. Nr 1 poniżej, a 2 i 3 w komentarzach.

#pytanie #kiciochpyta #remontujzwykopem #farba #malowanie #remont
Pobierz mmenelica - Cześć, już wczoraj pytałem o to co sądzicie o takim układzie ścian do mal...
źródło: comment_1603442442JDMvz6dSxanD7OegwiNoBh.jpg

który wzór najlepszy

  • 1 85.7% (24)
  • 2 10.7% (3)
  • 3 0% (0)
  • 2 lub 3 3.6% (1)

Oddanych głosów: 28

  • 9
@mmenelica jedynka, bo wtedy całość wydaje się spójna. 2 i 3 wyglądają trochę jak 'ej trzeba odmalować jedną ścianę bo Franek obrzygał, ale nie mam hajsu na farbę', 'nie martw się, mam jakieś resztki to się coś tam namaluje'. Jedynka wygląda jak przemyślany koncept.
@Galvay:

1 wygląda najlepiej pod warunkiem, że nic tam nie wstawisz, no może pianino...
Pamiętaj, że wszystko co tam wstawisz, ma swój kolor, wielkość. Bałagan optyczny rośnie. Dodaj do tego tekstylia, dorzuć książki, gazety, kwiatki, lampy - wszystko ma swój kolor. Spasować to wszystko będzie bardzo trudno
Za to, jeśli na kolorowej ścianie z 2 lub 3 stanie np, sofa, to całkowicie zasłoni żółte