Wpis z mikrobloga

#przepraszamzaglos

Przepraszam, że głosowałem na Konfederację i na Krzysztofa Bosaka, do niedawna wierzyłem w nich i w to, że będą mówić głównie o swoich wielu słusznych poglądach gospodarczych, a że zostawią w końcu tematy światopoglądowe. Łudziłem się, że nie są takimi szurami, ale czas pokazał inaczej. To niebiezpieczni fanatycy, wstyd mi że podzielałem nawet ułamek ich wartości. Przepraszam, że wpuściłem ich do sejmu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#konfederacja #polityka #aborcja
  • 13
@SamChilders: i Wy macie czelność wyzywać wyborców PiSu od idiotów, którzy na niczym się nie znają? Pół wykopu i cała neuropa trąbiła, ostrzegała że to banda zjebów i zamordystów, wklejane były wypowiedzi bosaka, screeny, filmiki i co? I tak jak te stare baby i janusze z prowincji poszliście dać głos na populistów, tylko swoich.

Tak jak @koroluk powiedział - mela do japy się wam należy.
@SamChilders: beka, bo jeszcze przed wyborami prezydenckimi krzyczałem głośno Bosak2020. ale wjechał faszyzm i jednak na Tanajno. do sejmu zagłosowałem na Brauma. nigdy nie popierałem ich ze względu na poglądy społeczne lecz ze względu na gospodarkę, ale w tym momencie jest mi smutno. smutno mi, że partia w którą wierzyłem stała się takim gównem bez kręgosłupa moralnego. jeszcze uważałem, że dziambor jest inny. ale okazał się taki sam jak wszystkie te
Nie ma to jak uważać socjalistycznego zamordystę Bosaka za wolnościowca xD Przecież on nawet wolnego rynku nie popiera tylko interwencjonizm państwowy. Narodowcy mają niewiele wspólnego z wolnym rynkiem.