Wpis z mikrobloga

@Saper86: Dobrze zie sie wkurzyly i protestuje. Popieram te protesty! Ale zabawne jest ze wczesniej kobiety siedzialy cicho pomimo ze i tak kraj jaki zostawia dla swojego dziecka ktore urodza bedzie nie nadawal sie do zycia. Natomiast wychodza na ulice tylko w sprawach aborcji. Tak jest od lat, czarne marsze i inne glupoty. Wiec smieje sie ze kobiet nie obchodzi nic po za aborcja.
@Quimeen wczoraj kobiety zostały upodlone przez PiS i Konfederację. Jest to bardzo poważna sprawa i dlatego wywołała takie poruszenie. Mam nadzieję, że wreszcie przelała się czara goryczy. Poza tym myślę, że jak będzie strajk przeciwko rządowi, to nie stawią się na nim wyłącznie kobiety, a wszyscy, którzy mają serdecznie dosyć tego, co się dzieje w tym kraju.
@Quimeen hmmm....nie wiem czemu tak jest, ale może niektóre rzeczy dotykają ludzi bardziej, a inne mniej. Wytłumaczę Ci to na moim przykładzie - oczywiście wkurzam się i denerwuje na wszystko, co robi PiS i jak rujnuje ten kraj, ale to, co zrobili wczoraj szczególnie mnie dotknęło, do tego stopnia, że się poryczałam. Poczułam taką wielką ingerencję w moje życie, w moje podstawowe prawa. Pewnie spowodowane jest to też tym, że zastanawiamy się
@odidouo1: Widać hipokryzje z twojej strony przejmujesz się brakiem aborcji podrzucasz przez co może być twoje takie a nie inne zachowanie ale dalej pokazujesz w swoim tekście że zależy tylko na twoim dobru (kobiet) bo jak to nazwałaś > oczywiście wkurzam się i denerwuje na wszystko, co robi PiS i jak rujnuje ten kraj, ale to, co zrobili wczoraj szczególnie mnie dotknęło, do tego stopnia, że się poryczałam