Wpis z mikrobloga

Skończyły mi się opcje do optymistycznego wariantu dla #trump. Dałem mu Georgię, Arizonę, Florydę, Ohio, Pennsylvanię, Texas, dałem samoch... ekchem. Arizona i zwłaszcza Pennsylvania to i tak nadwyraz szczodrość. Floryda w sumie też, ale nigdy nie wiadomo, kiedy obudzi się Florida Man. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze jakieś pomysły, gdzie #biden mógłby stracić przewagę 10-20%? 13 dni przed wyborami, gdzie kilka milionów ludzi już zagłosowało? Jakieś pomysły?

#usa #wyboryusa #polityka
red7000 - Skończyły mi się opcje do optymistycznego wariantu dla #Trump. Dałem mu Geo...

źródło: comment_16034320288SgltQsYLEDWCzbkQqv3iO.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@red7000 jeden głos w maine (tam jest system mieszany). Ostatnio Nevada, Michigan, Wisconsin i Virginia były na styk. Pamiętaj że sondaże dla Hilary też były solidne a później było na styk albo Trump. Druga sprawa że demografia i emigracja jest sojusznikiem Bidena
  • Odpowiedz
@Franz_Kaspar_von_Kock: Maine i Nebraska są zaznaczone odpowiednio - tam nad Alaską po lewej stronie. :-)

Sondaże Hillary nie były aż tak solidne, jednak wskazywały na jej wygraną. Wisconsin, Michigan, Minnesota - te stany poszły po 10-15k głosów różnicy. Teraz Biden ma dodatkowe kilka punktów.

Dodam, że w early voting już jest pobity rekord, a jeszcze zostało 12 dni. Będzie nad wyraz interesująco. Generalnie idea ukrytych wyborców Trumpa jest domysłem tych, którzy
red7000 - @FranzKasparvon_Kock: Maine i Nebraska są zaznaczone odpowiednio - tam nad ...

źródło: comment_1603451907pSMU4RxdZqsr2e9JqGgeuy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz