Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ech jak kisnę xD Co tam zapchane szpitale, co tam zadłużenie i wgl problemy ekonomiczne. NAJWAŻNIEJSZA #aborcja xD A ja mam to tam, gdzie pan #stonoga po #wybory powiedział. Może być zakazana pod karą śmierci, może być nakazana, dozwolona, zakazana totalnie mnie to wali. Jak #urban mówiący, gdzie to ma w studiu xD Jestem facetem, lvl 24, nigdy nie miałem laski (zero trzymania za rękę, że o większych sprawach nie powiem XD) więc chyba #przegryw (ale chyba nie do końca, bo znajomych i życie towarzyskie jednak mam i nie narzekam) i po prostu kisnę, że kolejny raz ten temat grzeje wszystkich wszędzie, ale jak są prawdziwe problemy, których nie unikniemy, jak kryzys spowodowany tym szalonym dodrukiem hajsu, zadłużeniem itd. to wszyscy śpią, choć to dotknie każdego i jest o niebo ważniejsze niż ten temat ( ͡° ʖ̯ ͡°) #zalesie Co za głupia #polityka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f91cb83c53de577b9aae8ac
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 5
  • Odpowiedz
Co tam zapchane szpitale, co tam zadłużenie i wgl problemy ekonomiczne. NAJWAŻNIEJSZA #aborcja xD


@AnonimoweMirkoWyznania: Musisz być jakimś piwniczakiem, bo dla normalnego człowieka to jest w cholerę ważne. Ważniejsze od tego ile procent inflacji aktualnie mamy. Jak tym kraju decydować się na dziecko, jeżeli państwo skazuje Cię na traumę urodzenia potworka?
  • Odpowiedz
NiepełnosprawnyUrolog: To, że problem nie dotyczy ciebie, nie znaczy, że nie dotyczy innych i że nie jest ważny. To, że są inne problemy, nie oznacza, że zakaz aborcji nie jest problemem. Wyjmij głowę z własnej dupy, spróbuj poszerzyć perspektywę patrzenia na świat.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

  • Odpowiedz