Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki czy ktoś z was pracuje lub zna kogoś kto pracuje w tesco? Praca na magazynie, palety. Jakie warunki, ile najwiecej udało sie wam wyciągnać przy nadgodzinach?
#emigracja #uk #daventry #coventry #warwickshire - robota w Rugby, ale tu chyba ten tag nie zadziala

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f91a0e3c53de577b9aae869
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania
Mam osobiste doświadczenie z magazynem w Fradley (Lichfield). Warunki w Rugby powinny być marginalnie lepsze a kasa taka sama.

Warunki pracy były najładniej ujmując #!$%@?. Przez pierwsze trzy miesiące jesteś numerkiem który musi #!$%@?ć i to tak naprawdę solidnie #!$%@?ć. Normą do wyrobienia jest 92%, osobiście dawałem radę, ale tylko w sytuacji w której biegałem, rzucałem przedmiotami i nie dbałem o swoje plecy etc.

Po dwóch/trzech miesiącach (zależy jak szybko i
@AnonimoweMirkoWyznania: pewnie to samo co w lidlu, aldi i asdzie - jezdzisz na lolopie, #!$%@? mega palety z piwa, plecy cie #!$%@? od dzwigania i wszystko sie #!$%@? na zakretach + ew jeszcze siedzisz w lodowce. No i oczywiście uzywasz #!$%@? sluchawek ktore rozumieja kazde polecenie oprocz 'start break' xD nie polecam
OP: @gonzo91 ftl
@poetanawygnaniu dzięki za podsumowanie, to wlasnie mialby byc pierwsza gownopraca, ale od znajomego slyszalem to co Ty potwierdziles - zapierdziel, brak bhp, on jeszcze dodal ze towarzystwo srednio przyjemne (pewnie kwestia miejsca). No ale zarobic trzeba, a tam chyba nie beda robic problemu za duza liczbe nadgodzin (pracowalem w Norwegii i szefo tam pilnowal zebysmy nie przeginali, byli wypoczeci itd, inna kultura pracy).

Ten komentarz został dodany przez