Wpis z mikrobloga

@BielyVlk: Szkoda tylko, że KOD, ObywateleRP i coś tam jeszcze miało fatalny PR i więcej ludzi zniechęcali niż zachęcali do sprzeciwu. Wyglądało to wręcz trochę tak, jakby PiS im zakulisowo życzył powodzenia, bo potem ich propaganda mogła tygodniami maglować każde ich wystąpienie.
  • Odpowiedz
@Nadwirus: To głównie zasługa tego, że opozycja była (i nadal jest) ogarnięta całkowitą medialną impotencją. Nie potrafią sprzedać siebie ani swoich racji. Są nie mają jednej, sensownej wizji, są niekonsystentni, nie mają charyzmatycznych przywódców, ani nawet mówców. A na samym byciu anty wiele nie zdziałają.
  • Odpowiedz
@BielyVlk: Tak pamiętam. I dalej mam bekę z tego POLITYCZNEGO syfu zrobionego przez opozycję, na czele którego stał złodziej i alimenciarz Kijowski.
A o co chodzi?
  • Odpowiedz
@salamander-kwarcowy: Nie zgodze sie. Powiem wiecej, wiesz kiedy wlasnie PiS byl w najwiekszym kryzysie? Jak opozycja nic nie robila, np. tuz po wyborach prezydenckich.

Tusk od dawna powtarzal, zeby ich zostawic na jakis czas to sami sie wybija, zreszta taka taktyke w 2007 roku przyjal.
  • Odpowiedz
Czarny PR to głównie zasługa pissu


@Nadwirus: czyli oszukiwanie na hajs to też wina złego PiSu, a nie Kijowskiego? xD albo szantaż emocjonalny "ALBO WPŁACICIE MI 300 TYSIĘCY, ALBO UCIEKNĘ Z KRAJU" to też wina PiSu? xD
  • Odpowiedz
@neib1: No tak tak, to propaganda PISu i wykopowi debile, a nie błędy w PR i zerowa wiarygodność tamtych środowisk xD

Tkwijcie sobie dalej w takiej ignorancji, a PIS będzie trzymał większość parlamentarną przynajmniej do końca życia Kaczyńskiego. Eh wykopki.
  • Odpowiedz
@salamander-kwarcowy: mogłaś protestować z różnymi grupami, ale wbiłaś sobie do głowy, że coś tam kodziarze i masz teraz to co masz. właśnie takim osobom jak ty to zawdzięczamy, a nie takim jak ja, które chodziły na protesty mając w piździe KOD i nie będąc w żadnej grupie, a mając na uwadze prawo w Polsce. no serio nie wiem jaki fikoł odwalasz w głowie myśląc, że jest na odwrót, ale jest to
  • Odpowiedz
@neib1: Co więcej, dokładnie tak samo wygląda to w Turcji i na Węgrzech. Dobrze zorganizowana quasi-dyktatura rozgrywa jak chce słabo zorganizowaną i mało wiarygodną opozycję. Nie tyle dlatego, że ma ogromną przewagę siły (PRL też miał jeszcze większą przewagę siły nad Solidarnością i bardzo małe poparcie społeczne). Tylko dlatego, że opozycja poza krytyką tamtych rządów per se nie ma zbyt wiele wyborcom do zaoferowania. Żadnej spójnej wizji, która by ich przekonywała
  • Odpowiedz
Szkoda tylko, że KOD, ObywateleRP i coś tam jeszcze miało fatalny PR i więcej ludzi zniechęcali niż zachęcali do sprzeciwu. Wyglądało to wręcz trochę tak, jakby PiS im zakulisowo życzył powodzenia, bo potem ich propaganda mogła tygodniami maglować każde ich wystąpienie.


@salamander-kwarcowy: przeciez ten pr to były pisowskie trolle m in na wykopie.
  • Odpowiedz
@neib1: To raczej Ty nic z tego nie rozumiesz, czemu większość ludzi "miało w piździe" KOD wtedy, co więcej niestety będzie miało tam też i obecne zmiany. Z przykrością stwierdzam, że jesteś równie głupi co 5 lat temu :)

Miłego wieczoru życzę i zmykaj już.

przeciez ten pr to były pisowskie trolle m in na wykopie.


@TurboDynamo: No i co z tego? Tak jak Nie spotkałem w moim życiu nikogo,
  • Odpowiedz
No i co z tego? Tak jak Nie spotkałem w moim życiu nikogo, kto by stracił wiarę po przeczytaniu Marksa i Engelsa, natomiast spotkałem wielu, którzy ją stracili po spotkaniu ze swoim proboszczem. tak nie znam nikogo niezdecydowanego, kto by zaczął gardzić KODem przez pisowskich trolli, a znam wielu którzy zaczęli gardzić widząc całkowitą mierność jego przywódców.


@salamander-kwarcowy: no widzisz a ja znam wielu ktorzy znali kod tylko z wykopu i
  • Odpowiedz
nie rozumiesz, czemu większość ludzi "miało w piździe" KOD


@salamander-kwarcowy: ta z tym kodem w kółko xD
tobie się uruchamia jakaś zapadka w głowie, która uruchamia kod, a ja przecież w ogóle pisze o czymś innym xD
aż nie wiem czy to troll czy na poważnie, ale ty gadasz z kimś wymyślonym przez siebie. może nawet z nim wygrywasz. w sumie aż trzymam kciuki za kolejne zwycięstwa, bo muszą smakować wyśmienicie
  • Odpowiedz
Tak samo jak ty.


@TurboDynamo: Byłam raz, bo miałam prawie że pod domem. Posłuchałam, wiedziałam że nic z tego za bardzo nie będzie i w sumie tyle.

Naprawdę, zrzucanie nikłego poparcia na jakichś pisowskich trolli to intelektualna wymówka na poziomie małego dziecka. Absolutnie nic z tego nie wynika.

@neib1: No cokolwiek tylko powiesz, niezwykle bystry wykopku.
  • Odpowiedz