Wpis z mikrobloga

Byłam raz, bo miałam prawie że pod domem. Posłuchałam, wiedziałam że nic z tego za bardzo nie będzie i w sumie tyle.

Naprawdę, zrzucanie nikłego poparcia na jakichś pisowskich trolli to intelektualna wymówka na poziomie małego dziecka. Absolutnie nic z tego nie wynika.


@salamander-kwarcowy: ja nie bylem ani razu ale popieralem, poniewaz sluchalem ich postulatow dotyczacych nielegalnego przejecia TK i uwazalem ze maja racje bo ja mieli. Natomiast widzialem tu
  • Odpowiedz
ja nie bylem ani razu ale popieralem, poniewaz sluchalem ich postulatow dotyczacych nielegalnego przejecia TK i uwazalem ze maja racje bo ja mieli


@TurboDynamo: To że mieli rację nie było najważniejsze, skoro tej racji nie potrafili sprzedać. I niestety nie umieją sprzedać jej też dziś, co przekłada się na takie, a nie inne wyniki. Obecnie jedynym ratunkiem jest albo silna recesja, albo stawianie na demografię, ryzykowne i obarczone czekaniem minimum 5-10 kolejnych lat.

Nie wolaj mnie wiecej bo nie dojdziemy do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BielyVlk: oczywiście tamtym protestującym nie przeszkadzało, jak platforma wybierała sędziów na zapas. Zaczeli dopiero jak to samo zrobił Pis. I wtedy i teraz uważam, że to było zgromadzenie klaunów.
  • Odpowiedz