Wpis z mikrobloga

Chore, zdeformowane, upośledzone dzieci najczęściej nie kończą życia wśród rodziny. Co za różowa wizja tych powołujących się na głosowanie "za życiem" oni tego życia nie znają. Te dzieci zostają porzucone, skończą dużo częściej w domach dziecka, ośrodkach dla upośledzonych, upakowane z podobnymi sobie, z garstką osób która ledwo daje radę się zaopiekować nimi, nie mówiąc o wsparciu emocjonalnym, miłości itp. Co to za naiwne #!$%@?. Nigdy nie byłam za aborcją seryjną i bezmyślną, traktowaną jako zamiennik antykoncepcji, jednak to co teraz się dzieje, to jakiś polski totalny katotaliban. Nie wiem jak można mówić o wolności w tym przypadku to jakieś nieporozumienie.
#konfederacja #aborcja
  • 8
@cukrowyburakatakuje: czytaj matole co napisałałam. Takie dzieci są porzucane, taka jest rzeczywistość. Sama chodziłam na wolontariat do takiego ośrodka, wiem jak sprawa od środka wygląda. To nie jest życie, tylko wegetacja w obranych pieluchach. Pomyśl, co piszesz człowieku. Jak chcesz coś zmienić i nie jesteś "wyrodnym" ojcem to zaadoptuj trójkę takich dzieciaków.