Wpis z mikrobloga

Trzeba przyznać, że tym razem Friz z ekipą zaskoczyli i to pozytywnie. Chyba nikt się tego nie spodziewał. A sama chata robi ogromne wrażenie i aż chciałoby się tam zamieszkać.
Mnie najbardziej ciekawi kim była ta sąsiadka bo raczej do biednych nie należała. Trudno w to uwierzyć, że kobieta żyła w tak dużym domu.
U Krzycha na filmie pojawia się też wątek spotkania z sąsiadami z trzeciej części domu i to też zastanawiające kim oni są skoro także mogą sobie pozwolić na takie luksusy bo nie ukrywajmy tego ale to nie jest normalny dom rodzinny.
Dodatkowo Friz coś wspomniał o tej trzeciej części domu a tam ponoć mieszka ktoś inny. Ogólnie to za ich pokojem rozrywki/streamowania ktoś inny mieszka. Przecież tam zawsze jest najgłośniej więc współczuje tym ludziom, chyba że to Patec czy Nowciax tylko na razie o tym nie mówią żeby był materiał na kolejny film.
Coż więcej można napisać, jedynie tyle że Ekipa żyje jak w bajce. Niestety ale nas nigdy nie będzie stać żeby wynająć taki dom, bujać się takimi furami pozwalać sobie na wszystkie przyjemności jak drogie ciuchy, wycieczki, wynajmowanie helikoptera, jachtu, samolotu itd. Mimo wszystko fajnie się ogląda, że ktoś inny może sobie na to pozwolić.
#friz
  • 9
Czy wy wogóle wiecie co piszecie ? Bo chyba nie bardzo. Ciężko to napisać ale w tym kraju żeby zarabiać takie pieniądze jak ekipa i żyć na takim poziomie to trzeba być osobą z rządu, youtuberem, influencerem bądź robić przekręty. Nawet lekarze czy prawnicy nie zarabiają takich pieniędzy ani nie żyją na takim poziomie . Oczywiście możecie założyć własną firmę, być przedsiębiorcami itd ale żeby coś wypaliło i dobrze prosperowało trzeba mieć
@Bunsen: ja tam jestem malym chlopczykiem w swojej branzy ale chyba nie wiesz jakie pieniadze obracane sa w handlu (jak u mnie) maszynami budowlanymi. nasz odbiorca maszyn w wieku 34 czy tam 35 lat sra pieniedzmi i jak dobrze zagadam to moze zrobi ci srajtasme z 500zlotowek i to caly 8pak a odrobi to przy farcie w 2 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy wy wogóle wiecie co piszecie ? Bo chyba nie bardzo. Ciężko to napisać ale w tym kraju żeby zarabiać takie pieniądze jak ekipa i żyć na takim poziomie to trzeba być osobą z rządu, youtuberem, influencerem bądź robić przekręty"

@Bunsen
Albo masz 15 lat albo absolutnie nie zdajesz sobie sprawy jakie pieniądze się robi w sektorze prywatnym i nie mówię tu tylko o własnych przedsiębiorstwach ale i o wysokich stanowiskach w