Wpis z mikrobloga

  • 1768
Wysłałem wczoraj pismo do UOKiK, w którym pytam urząd między innymi o to, czy reklamowanie dysku sieciowego NAS jako urządzenia posiadającego własne brzmienie (w kontekście audio oczywiście) nie narusza zbiorowych interesów konsumentów, a w szczególności czy spełnia wymóg udzielenia rzetelnej, prawdziwej i pełnej informacji na temat produktu. Analogicznie spytałem o switche sieciowe i przewody cyfrowe, załączając przy tym bogatą dokumentację przekazów reklamowych tych urządzeń.
Niestety analogowo, bo tylko tak UOKiK przyjmuje takie zapytania. Jak tylko pojawi się odpowiedź, dam znać.
#tonskladowy
Pobierz Roszp - Wysłałem wczoraj pismo do UOKiK, w którym pytam urząd między innymi o to, czy...
źródło: comment_1603344777xzZCh4x9T6vCxsY1Hy0tgm.jpg
  • 69
Tylko kartę do takich podpisów trzeba sobie najpierw kupić ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@kefaise: nawet nie kartę a czytnik. Jako karty używasz nowego dowodu osobistego (a te są za darmo).
@Roszp: W środowisku audiovoodoo jeszcze nie wpadli na to, że dźwięk to fala ciśnienia w powietrzu, zatem od charakterystyki powietrza zależy brzmienie dźwięku i dlatego trzeba napełniać voodooroom specjalnym, audiofilskim powietrzem, które pogłębia scenę?


@Polinik: a co powiesz o dźwiękach w wodzie
@paczelok:
Temat dotyczy audiofilów i audiovoodoo. Które jest pogonią za jak wierniejszym odwzorowaniem dźwięku, którego słucha się w ośrodku gazowym jakim jest nasza atmosfera a nie w wodzie. Wiec dla oczywiste jest, że mowa o dźwięku rozchodzącym się w powietrzu.
Twoja odpowiedź jest tylko i wyłącznie #!$%@? się do detalu, żeby błysnąć.
A dla takich ludzi mam miejsce na czarnolisto, zatem sio do budy, burku. ( ͡° ͜ʖ ͡
@Polinik: nie pisz pierdół że dźwięk istnieje tylko w powietrzu to nikt się nie będzie "#!$%@?ć" , proste

2+2 = 4 a napisałeś 5 i masz żal że wytknąłem, śmieszne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Roszp: ja sie zastanawiam tylko nad jednym: jest sobie taki audiofil i ma w domu sprzęt za miliony monet na którym rzekomo słyszy pierdnięcie komara w sali koncertowej. A rano jak wsiada do swojego passata to slucha radia czy nie? Przecież to by była ujma na honorze słuchać tak muzyki, a i pewnie krwawienie z uszu gwarantowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dolan: twój zabawny komentarz rozbija
że audiofil nie jeździ Passatem xd


@aett: wątpię żeby w ogóle było go stać na samochód jeżeli już wszystko wydał na audio. Audiofile wydają każdy grosz na audio zaniedbując resztę życia. Chyba, że mówimy o bogaczach typu góry siana. Ale statystyczny audiofil to klasa średnia.
@Roszp jestes pewien ze list to jedyna dopuszczalna forma? Juz nawet do komunalki w "Pcimiu Dolnym" mozna wyslac pismo przez epuap wiec nie chce mi sie wierzyc ze uokk nie ma swojej elektronicznej skrzynki podawczej