Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 672
Mieliście za gówniaka ubranie z kompromitującym napisem, który zrozumieliście po latach?

Ja w podstawówce miałam spódnice z napisem na dupie "happy hour all day" czy jakoś tak xD
Jeszcze znam przypadek katechetki, która nosiła bluzkę z napisem "this bitch bites", do momentu aż ją uczeń uświadomił.
#pytanie #heheszki ##!$%@?
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eee tam, takie ewidentne to wiadomo ale ze napisali gdzies suck my dick czy cos takiego no to przeciez to sa takie ubranka dla dzieci cos jak koszulka z trupem itp. kto mial 13 lat ten wie co sie nosilo, byle zaszokowac kogos.
bitch jako suka tez chyba nikogo juz nie bulwersuje
  • Odpowiedz
No dobra, jasne, że każdy pamięta takie przykłady.
Mnie ciekawi tylko kto to projektował, kto zatwierdzał i jak to w ogóle mogło mieć miejsce
  • Odpowiedz
@Czarny_Niewolnik: Ja w gimnazjum chodziłem w koszulce "Fuck Google ask me", do czasu aż jeden z nauczycieli zwrócił mi uwagę xD W sumie to nie było jakoś kompromitujące bo ja dobrze wiedziałem co to znaczy, no ale nie chciałem się narażać.
  • Odpowiedz
@Czarny_Niewolnik: Pomiędzy gimbą a LO kupiłem koszulkę z motywem flagi Konfederatów - tiszert zajebisty, początkowo nikt nie zwracał uwagi, ale raz na openerze #!$%@?ła się do mnie jakaś laska i wrzeszczała że jestem #!$%@? takie coś zakładać xD
Za dzieciaka nie pamiętam nic konkretnego, ale będąc w Pekinie widziałem typowe tiszerty I<3 BJ, żałuje że nie kupiłem na prezent xD
  • Odpowiedz
: Ja miałem koszulkę z mega nieczytelnym napisem - po rozszyfrowaniu okazało się, że koszulka upamiętnia rocznicę masakry w którymś kraju muzułmańskim (nie pamiętam szczegółów


@Albus-Mumblecore: kto robil takie koszulki? w sumie to jest ciekawe, ze pozniej niczego nieswiadoma osoba jakos po latach zdobywa taka koszulke
  • Odpowiedz